ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У центрі Києва молодчики кастетом забили чоловіка

В Маріїнському парку побили мистецтвознавця, який повертався з виставки
Depo.
20 квітня 2015 10:10
ФОТО: depo.ua
У центрі Києва молодчики кастетом забили чоловіка
У центрі Києва молодчики кастетом забили чоловіка

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сторінку у "Фейсбуці" дружини потерпілого.

Зокрема, жінка пише, що її чоловік йшов крайньою доріжкою Маріїнського парку, паралельно Грушевського до метро "Арсенальна".

"Підійшли двоє спортивних молодиків, запитали, котра година, і відразу почали бити, ймовірно, кастетом. Зачепили судину і почалася сильна кровотеча. Тому відтягли в сутінки вниз до Паркової алеї, обшукали, забрали все, що знайшли в кишенях та кинули напризволяще. Врятувало те, що він дуже не любить наворочені девайси і користується простенькою Нокією, тому телефоном знехтували. Видзвонив мене, я - на таксі, забрала, відразу до лікарні швидкої допомоги. Свідомості не втрачав, міг самостійно рухатися. Дорогою повідомила міліцію. Відразу прийшла смс-ка про номер зареєстрованого звернення. Далі - дві лінії розвивалися паралельно: лікарняна та міліційна", - пише дружина потерпілого.

В ЛШД (яку я добре знаю по Варта в лікарні) рентген не показав перелому, але коли обробляли та зашивали рану, лікар побачив кісткові уламки та порадив залишитися в лікарні. Чоловік категорично відмовився, як пояснив потім - боявся опинитися в палаті на 6 чоловік, без нагляду, ще й на вихідні ніхто нікого не лікуватиме. Асистент наполегливо радив віддячити лікарю, бо він мав людину з такою травмою переправити у якусь спецтравму, а не шити сам.
Увесь цей час телефонували з міліції, і я чотири рази чотирьом різним представникам переказувала ситуацію. На четвертий, коли спитали, де зараз чоловік, я відповіла, що його в даний момент зашивають, мені сказали, щоб ми відразу з лікарні їхали до Печерського відділу міліції, щоб писати заяву (!!!)
Далі лікар оформлював відмову від госпіталізації, відмовив видати на руки результат ренгтегну і закінчив словами: "Тепер дякуйте. І не словами". Занавіс.
Висновок 1: не ходіть ночами, навіть в центрі, біля ВР небезпечно - йде полювання.
Висновок 2: міліція та лікарні не міняються і ми, волонтери, живемо в якомусь паралельному світі. Ось на цьому рівні, рівні кишені для лікаря та "головняка" для міліції, суспільство не змінюється.