UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У центрі Києва на два місяці обмежать рух транспорту

На ділянці вулиці Круглоуніверситетській тимчасово обмежать рух транспорту

У центрі Києва на два місяці обмежать ру…

Із 10 вересня до 10 листопада на вулиці Круглоуніверситетській (від перетину з Крутим узвозом до будинку № 12) тимчасово обмежать рух транспортних засобів із зайняттям проїжджої частини та тротуару у зв’язку із прокладанням мереж водопостачання та каналізації.

Це передбачено розпорядженням КМДА № 1532, інформує Depo.Київ.

Відповідні роботи дадуть змогу підключити ці мережі до житлового будинку з підземним паркінгом, вбудованими приміщеннями та вбудованим спортивним залом для гімназії № 86 "Консул" на вулиці Лютеранській, 14-в у Печерському районі.

На період виконання робіт замовник будівництва – ПАТ "Промінвестгруп-1" – зобов’язаний розробити, погодити із Управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури тимчасову схему організації дорожнього руху,  забезпечити вільний та безпечний рух пішоходів і транспортних засобів.

Після завершення робіт, до 10 листопада, товариство також має відновити покриття проїжджої частини на всю ширину та довжину в межах розриття за типом існуючого, а покриття тротуарів – фігурними елементами мощення.

Нагадаємо, у столиці України аеропорт "Київ" ім. Ігоря Сікорського ("Жуляни") закрили на прийом та випуск повітряних суден до 9:00 четверга, 12 вересня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook