ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У вересні рекордна кількість киян звернулися за субсидіями

Кількість киян, які виявили бажання оформити субсидію на сплату ЖКГ, зросла у 2015 році в три рази
Depo.
23 листопада 2015 16:56
ФОТО: depo.ua
У вересні рекордна кількість киян звернулися за субсидіями
У вересні рекордна кількість киян звернулися за субсидіями

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на УНН.

Як свідчать дані ГУ статистики в м. Києві, у січні–вересні 2015 року за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулось 137,7 тис. домогосподарств міста Києва, що майже у три рази більше, ніж у січні–вересні 2014 року.

Зазначається, що у січні—вересні 2015 року субсидії для відшкодування витрат на оплату ЖКП призначено 137,7 тис. домогосподарствам, що практично відповідає кількості домогосподарств, які звернулися за субсидіями.

Зокрема, у вересні 2015 року 106,2 тис. домогосподарств міста одержали субсидії для відшкодування витрат на оплату ЖКП, що у три рази більше, ніж у вересні 2014 року.

Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство у вересні 2015 р. становив 163,7 грн, а загальна сума субсидій, призначених домогосподарствам для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, у січні—вересні 2015 року становила 25 млн. 827,1 тис. грн, що у 3,7 рази більше відповідного показника 2014 року.

Нагадаємо, на початку листопада голова уряду Арсеній Яценюк дав доручення створити комісію щодо оформлення субсидій. "Даю доручення – створити комісію і відправити представників комісії в ті області, де йде найгірший процес оформлення субсидій. Вже 4 млн українських сімей оформили субсидії. Умисне зволікання з боку окремих керівників міст і областей є не чим іншим, як позбавленням українців грошової допомоги", - заявив Яценюк.

Крім того, Міністерство соціальної політики планує перевести оформлення субсидій та інших видів соціальних допомог в електронну форму. Електронна адреса, за якою можна попередньо оформити і подати документи: https://subsidii.mlsp.gov.ua

Також повідомлялося, що підвищення мінімальної зарплати не вплине на розмір житлових субсидій.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ