ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У екс-резиденції Януковича влаштували забіг за "золотими батонами"

"Втеча з Межигір’я" – забіг під такою назвою влаштували у колишній резиденції Віктора Януковича
Depo.
3 грудня 2015 14:06
ФОТО: depo.ua
У екс-резиденції Януковича влаштували забіг за "золотими батонами"
У екс-резиденції Януковича влаштували забіг за "золотими батонами"

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Вечірній Київ.

Так, професійні спортсмени та аматори з’ясовували, хто з них найшвидший у бігу на 5 і 10 кілометрів, а замість медалей отримали "золоті батони".

Навіть холод не завадив кількастам учасникам пробігти маршрутом "втікача №1".

Перед офіційними змаганнями бігунам було запропоновано подолати півторакілометрову тематичну дистанцію. Вони й вбралися відповідно: хтось був у костюмі "Доцента" з фільму "Джентльмени удачі", хтось – у майці арештанта. А найпопулярнішим атрибутом у "втікачів" став, звісно, "золотий батон".

"Ми вирішили пошити такі костюми і взяти з собою батони як символ корупції в нашій країні", – каже учасниця заходу Вікторія.

Окрім костюмованого, відбулися забіги на дистанції 5 та 10 кілометрів. У них взяли участь атлети з понад 30 спортивних клубів з України, Білорусі та навіть Німеччини. Незалежно від результатів кожен учасник на фініші отримав символічну медаль у вигляді "золотого батона".

Мета акції – популяризувати легку атлетику серед українців. Упорядники заходу розповіли, що цього разу було дуже багато бажаючих, одначе людей, які хочуть бігати, поки що мало.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ