Успішна операція в Криму: ГУРівцізнищили два ворожі літаки і берегові РЛС
Бійці Головного управління розвідки провели рейд у тимчасово окупованому Криму, в результаті якого знищили два російські військово-транспортні літаки Ан-26 та берегові радіолокаційні станції
Про це інформують в ГУР, пише Depo.Крим.
За даними розвідки, операцію здійснили бійці спецпідрозділу "Примари". Під час рейду вони знищили два літаки Ан-26, а також уразили 2 радіолокаційні станції надводної обстановки та берегову РЛС МР-10М1 "Мис М1".
На оприлюдненому ГУР відео видно кадри з безпілотників, що атакують РЛС та літаки. Після ударів на місцях ураження виникли сильні пожежі.
У відомстві додали, що втрати росіян підтвердили у зведенні Генштабу ЗСУ за 24 вересня. Згідно зі статистикою, окупанти втратили два літаки та чотири одиниці спеціальної техніки.
Удари українських дронів по тимчасово окупованому Криму ефективні, оскільки вони перешкоджають перетворенню півострова на велику військову базу. Завдяки далекобійним дронам та тиску на логістику російська воєнна машина натрапила на труднощі.
Українські удари дронами по тимчасово окупованому Криму дають результати, адже вони не дають перетворити півострів на військову базу окупантів.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ