ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В аеропортах Києва і Гостомеля почали працювати нові прикордонники

До служби в аеропортах "Київ" (Жуляни) " і "Гостомель" приступили 156 прикордонників - учасників пілотного проекту "Нове обличчя кордону"
Depo.
3 листопада 2015 14:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу Кабміну.

"Зміна прикордонних нарядів отримала наказ на охорону державного кордону і приступила до виконання обов'язків. Першими підійшли до прикордонників пасажири рейсу Дубай", - сказано в повідомленні.

Як повідомляється, найближчим часом досвід підготовки персоналу в рамках пілотного проекту буде поширений і на інші органи охорони державного кордону, а участь у проекті зможуть взяти всі громадяни України, які будуть відповідати професійним вимогам.

Нагадаємо, пілотний проект був заснований на базі окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" у рамках реформування органів і підрозділів Державної прикордонної служби України. Військовослужбовці пройшли ретельний відбір серед 400 кандидатів і навчання в навчальному центрі Держприкордонслужби. Участь у конкурсі міг взяти кожен прикордонник. Серед основних вимог до кандидатів було вільне володіння державною мовою, знання іноземної мови, психологічна стійкість і фізична підготовка. До підготовки персоналу долучилися фахівці з міграційних питань США, Німеччини, прикордонної служби Естонії та представники консультативної Місії ЄС.

Більше новин про життя Києва читайте на Depo.Київ.