ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві чергують аварійні служби: Адреси де може виникнути небезпека підтоплень

У зв'язку із штормовим попередженням по всій країні, ймовірними інтенсивними атмосферними опадами і непогодою з'явилась загроза підтоплень в деяких точках міста Києва
Depo.
26 червня 2015 17:36
ФОТО: depo.ua
У Києві чергують аварійні служби: Адреси де може виникнути небезпека підтоплень
У Києві чергують аварійні служби: Адреси де може виникнути небезпека підтоплень

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на управління з питань надзвичайних ситуацій Київської міської державної адміністрації.

Так, міська влада вже провела організаційну роботу, зокрема вже підготовлена спеціальна техніка, розроблено план ліквідації наслідків зливи, відповідні служби МНС та ДАІ перебувають в стані готовності до швидкого реагування в разі виникнення такої необхідності.

На сьогодні визначено місця, де може виникнути небезпека підтоплення, де будуть чергувати пости ДАІ та пожежно-рятувальні служби після отримання ними штормового попередження.

Серед них адреси: 1) Привокзальна площа (розворот 1,3 трамваю), вул. Старовокзальна, вул. П.Пестеля (Шевченківський район), 2) станція метро Лук'янівська", перехрестя вул. Дегтярівська та вул. Артема, трамвайні колії (Шевченківський район), 3) перехрестя вул. Автозаводська та вул. Полупанова (Оболонський район), 4) станція метро "Дорогожичі", перехрестя вул. Теліги, вул. Мельникова, вул. Щусєва. (під Дорогожицьким шляхопроводом) (Шевченківський район), 5) вул. Фрунзе, 127(перехрестя вул. Сирецька) біля аптеки "Низьких цін"(Подільський район).

В КМДА закликають киян, по можливості не використовувати власний автотранспорт у період сильних злив, а також формувати маршрут з урахуванням адрес, за якими може виникнути небезпека підтоплень.

Нагадаємо, у зв'язку з активізацією циклону, що рухається до Києва з південного сходу, очікується ускладнення погодних умов.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.