В Києві чоловіку повідомили про підозру в пограбуванні 84-річного пенсіонера
В Києві повідомили чоловікові, який вкрав сумку у 84-річного дідуся, йому загрожує до шети років позбавлення волі
- Київ
-
25 грудня 2020 17:26
Про це повідомляє Depo.Київ, посилаючись на пресслужбу поліції Києва.
Столичних поліцейських повідомили про пограбування у кафе на вулиці Вишгородській. На місце виклику прибула слідчо-оперативна група Подільського управління поліції.
"По прибуттю до правоохоронців із заявою звернувся 84-річний чоловік. Він повідомив, що придбав готові страви та виходив із кафе, але у тамбурі незнайомець повалив його на підлогу та відібрав сумку, в якій знаходились документи, 12 тис. гривень та інші особисті речі", - йдеться у повідомленні.
Виикористовуючи відео з камер спостереження правоохоронці розшукали грабіжника. Ним виявився 51-річний уродженець Донеччини, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за шахрайство.
Слідчі повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави у розмірі 42 040 гривень. За скоєне чоловіку загрожує до шести років позбавлення волі.
Нагадаємо, що у Дніпровському районі столиці двоє чоловіків у балаклавах вкрали у дівчини дві сумки з грошима.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:23Над гасінням складів на Київщині працює авіація та спеціальна робототехніка, - ДСНС ФОТО
- 11:37Жителів Київщини попередили про ймовірність забруднення повітря після масованої атаки дронів
- 11:00Окупанти зранку 16 вересня вже вдруге завдали удару по Київській області ФОТО
- 08:18Окупанти повторно вдарили по рятувальниках, які гасили пожежу на автостоянці на Київщині
- 13:58На Київщині внаслідок вибуху неподалік смітника загинула жінка
- 12:51Кличко на зустрічі з міністром оборони Естонії наголосив на необхідності збільшення Заходом підтримки ЗСУ
- 09:02"УЗ" запускає додатковий поїзд між Полтавщиною та Київщиною (ГРАФІК)
- 21:30Наслідки НП на залізниці на Київщині ліквідовані - сполучення відновлено
- 14:40Вибухи на коліях Київщини: За справу взялася поліція
- 08:18Під Києвом було чутно серію вибухів: Що сталося
- 23:55Віцепрем'єр пояснив, як Україна буде рухатись до ЄС з ветом Угорщини
- 18:50У Києві поліціянти затримали нетверезу водійку, яка скоїла наїзд на військовослужбовицю та втекла
- 13:10 У Києві відбувся вже п’ятий Саміт перших леді та джентльменів (ФОТО) ФОТО
- 22:25 У центрі Києва плануються штучні "протестні акції" проросійських сил, — джерела
- 12:20На Київщині затримали аферистку, яка під прикриттям благодійного фонду продавала авто, ввезені для потреб ЗСУ ФОТО
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 16:23Кличко: Продовжуються переслідування опозиційних депутатів, щоб заблокувати роботу Київради
- 16:02Закон про вилучення у Києва 8 млрд вступив у дію попри те, що він визнаний неконституційним, — керівник апарату КМДА
- 14:44Київрада виділила додатково 4 млрд грн на сили оборони, попри вилучення значних коштів з бюджету столиці, — Кличко