ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Києві мітингуватимуть проти заборони абортів

В Києві 27 червня відбудеться акція проти заборони абортів
Depo.
21 червня 2015 15:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється на сторінці заходу у Facebook, передає depo.ua.

"Нещодавно народним депутатом Мосійчуком було внесено до Верховної Ради законопроект щодо заборони абортів в Україні. Приняття цього законопроекту буде мати катострофічні наслідки для українського суспільства. Зважаючи на важке економічне становище в країні, низьку заробітну плату та високий рівень безробіття заборона абортів призведе до різкого зростання кількості кримінальних абортів, тобто зашкалюючого рівня материннської смертності та непоправної шкоди жіночому здоров'ю, до інфантициду та відмови від малюків у пологових будинках, до зростання сімейного насильства та жорстокого ставлення до небажаних дітей", - сказано в повідомленні.

Як вважають організатори, втручання держави у вибір жінки стосовно її материнства, "атака на репродуктивні права, відкидає Україну до середньовічного мракобісся чи диктатури тоталітарних режимів, демонструючи зневагу до життя та свободи власних громадян".

Місце збору - Поштова площа біля фунікулера. Демонстрація пройде по вулиці Сагайдачного, Контрактовій площі, вулиці Межигірській до кінотеатра "Жовтень". Як вказано, акція погоджена з КМДА та буде охоронятися правоохоронцями.

Читайте також: Коли Мосійчук з Фаріон заборонять статеві стосунки до шлюбу