В оргкомітеті "Велодня" заявили, що КМДА дала три мільйони на відкриття велотреку

3 мільйони, які Київська адміністрація відписала на проведення "Велодня" витратять не на "Велодень", а лише на відкриття велотреку

Depo.
19 травня 2017 16:15
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві оргкомітету "Велодня", повідомляє Depo.Київ.

"Ми не маємо ніякого стосунку до тендера", - йдеться в повідомленні.

Оргкомітет пояснює, що для того, щоб отримати дозволи про проведення їх акції, їх в офіційному розпорядженні №583 від 17.05.2017 поєднали з церемонією відкриття Велотреку, і назвали "про проведення спортивно-масового заходу "Велодень".

"До відкриття велотреку оргкомітет Велодня не має жодного стосунку, так само як і до тендера, який проводився на його відкриття", - йдеться в повідомленні.

Оргкомітет заявляє, що для нього стало прикрою несподіванкою те, що на їх акцію нібито витрачають бюджетні гроші.

"Ми дуже просимо не плутати ці 2 події. Урочисте відкриття Велотреку заплановано на 20:00, і там відбуватиметься світлове шоу, виступи артистів, туди запрошено багато гостей. Натомість – Велодень наймасовіша громадська велосипедна акція в країні, яка збирає декілька тисяч велосипедистів", - йдеться в повідомленні.

Оргкомітет наголошує, що КМДА в організації акції допомагає лише тим, що забезпечує "Велодень" звуком. Усі інші витрати покладені на велосипедистів і спонсорів.

"За швидкі, туалети, бензин супроводу, друк, медалі, роботу дизайнерів, фотографів та операторів ми вже заплатили самі", - підсумував оргкомітет "Велодня".

Нагадаємо, раніше "Наші гроші" з посиланням на систему "Прозорро" повідомили, що Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА 10 травня уклав угоду з ТОВ "Гагарін Медіа" щодо проведення "Велодня" 20 травня за 3 мільйони гривень.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ