UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В останні дні літа рятувальники показали суперклас у дитячих таборах Київщини

Рятувальники Київщини разом з представниками обласного центру зайнятості завітали у дитячий оздоровчий табір "Чайка", що на Богуславщині
 

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу ДСНС Київщини.

Зокрема, під час зустрічі працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в ігровій формі пояснили малечі основні правила безпечної поведінки в побуті, при виникненні пожеж, під час відпочинку на водоймах та у лісі, у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів.

Діти із задоволенням спілкувалася з рятувальниками та активно прийняли участь у протипожежному квесті, під час якого необхідно було пройти сім локацій та виконати різні надзвичайні завдання. А це завдання і на ерудицію, і на швидкість, і на згуртованість. Діти не лише відповідали на питання, і навіть ділилися своїми знаннями у сфері пожежної безпеки.

На одній з локацій, приміряючи шолом та куртку, роздивляючись спорядження рятувальника маленькі вихованці табору не приховували свого задоволення. Змагання між дітьми доводилось проводити знову і знову. Поруч з пожежною каскою, ременем, штанами та курткою вистроїлася ціла черга. Всі із нетерпінням чекали на можливість одягнути їх та відчути себе справжнім рятувальником, а також зробити модне селфі у формі поруч із справжнім рятувальником.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook