ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вакарчук отримає "почесного громадянина міста Києва"

Святославу Вакарчуку присвоять звання "Почесний громадянин міста Києва"
Depo.
24 квітня 2015 10:15
ФОТО: depo.ua

Про це depo.ua повідомив депутат Київради, секретар комісії Київради з питань культури та туризму Павло Бригинець.

За його словами, відповідний проект рішення Київради, ініційований комісією з питань культури підтримала комісія з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків.

"Зазначене питання розглядалося та було підтримано комісією з питань культури ще в червні 2014 року. Проте, оскільки зазначене звання приурочується до Дня Києва, було прийнято рішення перенести його саме на цей період. Тому, напередодні Дня Києва 2015 року, наша комісія підготувала відповідний проект і направила його на погодження профільних комісій Київради. Невдовзі він буде внесений до порядку денного найближчого засідання Київради. Сподіваюся, депутати підтримають його, адже Святослав дійсно достойний цього звання", - сказав Бригине ць.

Депутат наголосив, що комісія з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків підтримала зазначений проект рішення та висловила пропозицію звернутися до мера Львова з пропозицією присвоїти Святославу Вакарчуку також звання "Почесного громадянина міста Львова".

Більше новин про життя столиці дізнавайтеся на kyiv.depo.ua.