ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Великдень відсвяткують в усіх районах Києва

Заступник голови КМДА Ганна Старостенко взяла участь у відкритті IV Всеукраїнського фестивалю писанок на Софійський площі, що розпочав серію загальноміських заходів до Великодня
Depo.
9 квітня 2015 17:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба КМДА, передає depo.ua.

"Епіцентром усіх великодніх подій у місті на цей час стане Софія Київська, де відбуватиметься фестиваль писанок. Тут ми відкрили прекрасну колекцію, найкращі зразки писанок з усіх регіонів України. Але це не єдине місце у столиці, де будуть відбуватися заходи. В усіх районах міста відбудуться різноманітні цікаві заходи, зокрема, майстер-класи з писанкарства", - зауважила Старостенко.

Заступник голови КМДА розповіла, що міська влада підготувала насичену програму.Зокрема, у дитячих бібліотеках, школах, будинках дитячої творчості міста відбудуться тематичні книжкові ярмарки, години духовності, виставки писанок та концерти духовної музики. Вона принагідно подякувала школярам, волонтерам, професійним майстрам, які долучилися до організації активностей, що проходитимуть від сьогодні у столиці.

"Організовуючи ці заходи, ми прагнемо подарувати усім киянам можливість відчути велич цього християнського свята, адже воно є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, а віри - над безнадією", - зазначила заступник голови КМДА.