UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Вибори мера Києва надумали провести взимку

Позачергові вибори голови та депутатів Київської міської ради пропонують провести 8 грудня

Вибори мера Києва надумали провести взим…

Про це йдеться в тексті законопроєкту "Про столицю України – місто-герой Київ", який 16 вересня направили на розгляд комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, інформує Depo.Київ.

Згідно з документом, голову Київської міської державної адміністрації призначає та звільняє президент за поданням Кабінету міністрів. Передбачається, що ця посада стане "не сумісною з будь-якою іншою посадою".

Наразі Віталій Кличко працює одночасно Київським міським головою та головою Київської міської державної адміністрації.

Нагадаємо, Конституційний суд України вважає, що Київську міську державну адміністрацію може очолювати лише особа, що обрана Київським міським головою і очолює міськраду. Нині в офісі президента України Володимира Зеленського заявляють, що це рішення Конституційного суду вже не актуальне.

Кабінет міністрів України 4 вересня погодив звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації. Кличко назвав це рішення незаконним.

12 вересня Кличко оголосив про консультації з головами фракцій щодо дострокового припинення повноважень Київради VIII скликання.  Стало відомо, чому зірвалось засідання Київради. Вони мають відбутися 17 вересня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook