ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Відновлення мур Софії "затягне" на 100 тис

У Національному заповіднику "Софія Київська" почалася підготовка до відновлення ділянки стіни, яка обвалилася восени минулого року
Depo.
16 квітня 2015 10:40
ФОТО: depo.ua

Про це depo.ua повідомила прес-служба заповідника.

"14 квітня відбулась перша робоча нарада генерального директора Національного заповідника "Софія Київська" Нелі Куковальської з директором Науково-дослідного і проектного інституту містобудування (НДПІ) Миколою Сюром і заступником директора інституту з наукової частини Ігорем Соколовим", - йдеться в повідомленні.

На зустрічі домовилися про те, що НДПІ найближчим часом і за свої кошти підготує проектну документацію на відбудову стін "Софії".

Крім того, повідомляється, що наукове супроводження проектних робіт буде виконуватися державним проектним інститутом УкрНДІпроектреставрація, а науково-технічне - Державним науково-дослідним інститутом будівельних конструкцій.

За словами головного інженера заповідника Вадима Кириленка, ремонт 50 м зруйнованої стіни обійдеться приблизно в 75-100 тис. грн. Організаціям же буде перерахована символічна сума.

Нагадаємо, у жовтні 2014 року на території Національного заповідника "Софія Київська" на вулиці Володимирській, 24 обвалилась частина 5-метрової цегляної огорожі 1960-тих років. Обвал стіни пояснювали зсувами ґрунту, які спричинила забудова поблизу заповідника.