ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Відсьогодні столичні пільговики знову їздитимуть в метро безкоштовно

Мешканці столиці, що мають пільги, та переселенці-пільговики продовжать користуватися столичним метрополітеном безкоштовно
Depo.
4 червня 2015 12:20
ФОТО: depo.ua
Відсьогодні столичні пільговики знову їздитимуть в метро безкоштовно
Відсьогодні столичні пільговики знову їздитимуть в метро безкоштовно

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу підземки.

"4 червня вступило в силу рішення Київради від 28 травня "Про внесення змін до міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам". Документ передбачає збереження права безкоштовного проїзду у метрополітені пільговим категоріям населення", - йдеться повідомленні.

Зокрема безкоштовний проїзд збережеться для пенсіонерів, батьків багатодітної сім'ї, осіб, що мають трудові заслуги перед Батьківщиною, громадян, переселених з окупованих територій та офіційно зареєстрованих у столиці.

Згідно з рішенням, до 1 липня представники передбачених пільгових категорій для проходу у метрополітен мають пред'являти відповідні посвідчення.

А з 1 липня 2015 - користуватися виключно "Карткою киянина".

Нагадаємо, Київрада зберегла право безкоштовного проїзду у транспорті для всіх категорій столичних пільговиків.

Зазначимо, що новий закон, який вступив у силу з 1 червня, зменшує кількість категорій осіб, яким надаються пільги на проїзд у громадському транспорті.

Згідно з законом, втрачають право на пільговий проїзд учасники війни, діти війни, ветерани праці, жертви нацистських переслідувань, члени сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни, діти, які належать до потерпілих від Чорнобильської катастрофи; особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.