Вода у столичних бюветах виявилася небезпечною для здоров'я (АДРЕСИ)

У Києві попередили про небезпеку вживання води із бюветів — у 36 таких об'єктів значно перевищений вміст шкідливих для людини речовин

Крім цього, у деяких із них виявили кишкову паличку, повідомляє Depo.Київ.

Як написав на своїй сторінці у Facebook депутат Київської міської ради Олександр Пабат, останні лабораторні дослідження підтвердили підвищений вміст заліза у пробах води з 8 бюветів Києва, хлоридів — із 4-х, марганцю — із 2-х, ще в 6 порушена лужність.

Так, підвищений вміст заліза виявили у бюветах за такими адресами: вул. Волкова, 12, вул. Курчатова, 8Б, вул. Ахматової, 6, вул. Мартиросяна, 11 (також тут знайшли надлишок марганцю), Оболонський проспект, 14Б, Закревського, 85Б, Гришка, 8Б і Сабурова, 3 (ще тут знайшли дуже багато хлоридів).

Аномальна лужність виявлена на Лісовому проспекті, вул. Жукова, 29, вул. Закревського, 5-7, вул. Маяковського, 54/9, вул. Заслонова, 18, вул. Ревуцького, 11Б.

Надмірну кількість хлоридів зафіксували на вул. Бальзака, 63 і 80, вул. Радунській, 5. Небезпечний вміст марганцю виявлено в бюветі на вул. Пирогівського.

Крім цього, у декількох бюветних комплексах знайшли мікрофлору кишкової палички: вул. Райдужна, 4Б, Гродненський парк, вул. Ентузіастів, 17, вул. Ахматової, 16Б, вул. Милославська, 17А, вул. Драйзера, 32, житловий масив Корчувате, вул. Туполєва, 22, колонка у Києво-Печерській лаврі, на бул. Лесі Українки та вул. Пирогівського.

Нагадаємо, що десятки столичних будинків залишаться без води до кінця тижня (АДРЕСИ).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook