Восьмирічний український гонщик підкорює світові траси (ФОТО)

Олександр Бондарев - наймолодший учасник Rotax max grand final 2017, посів 6 місце у міжнародних змаганнях

• Київ
  • 14 листопада 2017 16:50

Восьмирічний український гонщик підкорює…

Це найкращий результат за всю історію виступів України на гранд-фіналах, повідомляє Depo.Київ.

Вісім днів, з 4 по 11 листопада, у Португалії на одній із найвідоміших гоночних трас світу Kartódromo Internacional do Algarve проходили змагання з картингу Rotax max grand final 2017. Україну серед 36 пілотів із різних країн світу представляв 8-річний Олександр Бондарев.

У кваліфікаційному заїзді український спортсмен фінішував 11. У двох хітах став 9-м та 4-м. Наступний етап – перед-фінал, у ньому юний картингіст стартував із 6-ї позиції, але зазнав прикрої невдачі - на одному з поворотів картинг розвернуло, Олександр заледве зумів повернутися в гонку і фінішував лише 14-м.

За результатами попередніх заїздів на фінал юний картингіст вийшов 14-м. Така стартова позиція не давала великої надії на загальний успіх, але Олександр коло за колом просувався вперед. Фінальна гонка була дуже швидкісною і напруженою. У цій жорсткій боротьбі український спортсмен зумів вирватися одразу на 8 позицій вперед і фінішував 6-м, тим самим показав найкращий результат української команди за всю історію участі у гранд-фіналах, а це дає надію на те, незабаром український прапор майорітиме над світовими подіумами.

Минулого року юний пілот команди "Кононець-мотоспорт" став переможцем 10 із 15 гонок, у яких брав участь. Олександр Бондарев - чемпіон України, переможець Трофея ROTAX Україна і переможець національних класів. У 2017 році – срібний призер Чемпіонату України, призер етапів Чемпіонатів Іспанії та Португалії.