ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як Київ святкуватиме День молоді (Програма)

Цього року святкування Дня молоді в Києві відбудеться на головній вулиці столиці - Хрещатику, напроти будівлі КМДА, під гаслом "Молодь України за здоровий спосіб життя"
Depo.
22 червня 2015 16:00
ФОТО: depo.ua
Як Київ святкуватиме День молоді (Програма)
Як Київ святкуватиме День молоді (Програма)

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

Так, 27 червня біля КМДА презентують акцію "Молодіжна столиця", у рамках якої облаштують спортивне містечко. У ньому працюватимуть майданчики з екстремальних видів спорту, де гості свята зможуть побачити показові виступи та взяти участь у майстер-класах і змаганнях з паркуру, велотріалу, роллер-спорту, брейк-денсу, американського футболу. Для наймолодших гостей буде відкрито дитячий спортивний майданчик.

Також на День молоді відбудеться фестиваль графіті "Єдина Україна", де п'ять команд молодих художників з України малюватимуть картину на 6-ти щитах на патріотичну тему "Єдина Україна", а дівчата змагатимуться в конкурсі краси, кмітливості й таланту "Студміс Києва".

У рамках свята пройде міжнародна соціальна акція "Червона стрічка", під час якої молоді колективи з країн Європи виступатимуть та пропагуватимуть серед молоді здоровий спосіб життя та запобігання ВІЛ-інфекції. До речі кожен охочий матиме змогу пройти тестування на ВІЛ або визначити свою групу крові.

Крім того, під час святкування активісти понад 20 молодіжних та дитячих громадських організацій презентують свою діяльність в напрямку патріотичного виховання та здорового способу життя для молоді та гостей свята.

О 17:00 розпочнеться урочиста офіційна частина святкування Дня молоді. Також відбудеться нагородження переможців конкурсів та активістів громадського руху за їхню роботу з молодим поколінням.

Завершиться день святковим концертом.

Програма заходу:

13: 00-19: 00 - екстримальні види спорту, американський футбол, дитячий спортивний майданчик, презентація діяльності дитячих та молодіжних громадських організацій, тестування на ВІЛ;

13: 00-17: 00 - фестиваль графіті "Єдина країна";

15: 10-15: 20 - зарядка з відомими спортсменами;

17: 00-17: 15 - офіційна частина;

17: 15-17: 35 - церемонія нагородження;

17: 35-18: 00 - міжнародна соціальна акція "Червона стрічка";

18: 00-19: 30 - конкурс "СтудМіс 2015"

19: 30-21: 30 - святковий концерт за участю гурту "Тартак"

Повну програму святкування Дня молоді  можна подивится тут.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.