Як Кличко зіпсував довгоочікуване відкриття "Жовтня"

Урочиста церемонія відкриття реконструйованого культурного закладу перетворилася на агітаційний захід мера і його команди

Як Кличко зіпсував довгоочікуване відкри…

Кияни з нетерпінням чекали, коли для них відкриє свої двері оновлений кінотеатр "Жовтень", який згорів минулого року.

Анонси цих урочистостей почалися ще перед вихідними. Так, на сайті столичної мерії вказувалося, що офіційна частина церемонії відкриття культурного закладу розпочнеться о 16 годині, 18 жовтня. А от на сторінці "Жовтня" у "Фейсбуці" усіх киян запросили на 15 годину.

Втім, у неділю вже після 14 години біля оновленого кінотеатру почали збиратися містяни. Здавалося б, яка тут може бути політика під час відкриття кінотеатру?

Але команда мера Кличка і цей захід вирішила використати у політичних цілях. Заздалегідь на фасаді будівлі "Жовтня" були прикріплені щити з яких сповіщалося, коли відкривається кінотеатр. Знизу, на цих самих щитах, "виглядало" передвиборче гасло мера Кличка про якісь реальні справи.

Як Кличко зіпсував відкриття кінотеатру "Жовтень"  - фото 1

Біля входу у кінотеатр також був встановлений величезний екран на якому маячила пропагандистська реклама мерської політсили. З екрану киянам навіть нагадали під якими номером у виборчому бюлетені знаходиться партія столичного мера.

Як Кличко зіпсував відкриття кінотеатру "Жовтень"  - фото 2

Але на цьому агітація не скінчилася. Ближче до 15 години біля кінотеатру з'явилися пенсіонери і кілька молодих людей, які розгорнули плакати з написами "Кличко і Гордон= "Жовтень".

Як Кличко зіпсував відкриття кінотеатру "Жовтень"  - фото 3

Зазначимо, що Дмитро Гордон є діючим депутатом Київради, але на виборах балотується від промерської політсили. І за дивним збігом обставин Гордон буде обиратися саме у Подільському районі, де і знаходиться кінотеатр "Жовтень".

Кореспондент Depo.Київ навіть поцікавився у агітаторів, кому прийшла в голову така ідея з транспарантами. Втім, пенсіонери запевняли, що це особисто їхня ідея. Більше того, один з чоловіків навіть приклав руку до серця, мовляв, люблю і Гордона, і Кличка.

Ну а далі був бенефіс ведучого урочистої події. Після вступного слова молодий чоловік відверто почав піарити мера Кличка. Усе зводилося до того, що ледь не сам Віталій Володимирович щоночі з лопатою в руках реконструював кінотеатр "Жовтень".

Апогеєм "солодкої" пропаганди стало те, що ведучий запропонував киянам, яких зібралося кілька сотень, переглянути фільм про… мера Кличка.
Отут і став в нагоді величезний екран, що заздалегідь був встановлений біля входу у культурний заклад.

Більше десяти хвилин присутні вимушені були дивитися змонтований документальний фільм про те, як Кличко катається на велосипеді і спілкується на вулиці з киянами.

Деякі кияни відвертали очі, мовляв, прийшли на відкриття "Жовтня", а тут агітують за мера…

Трохи згодом з кінотеатру почали виходити чиновники столичної мерії і депутати Київради, які балотуватимуться у Подільському районі.

І тут ведучий заходу ледь не криком почав оголошувати, що на червону доріжку, її також постелили для Кличка, виходить "Всесвітньо відома людина і мер Києва". В якийсь момент молодого чоловіка так понесло, що він прокричав прізвище Кличка, як раніше це робили ведучі боїв за участю Віталія Володимировича, коли той ще був у спорті. Отож прізвище мера ведучий протягував кілька секунд. 

Далі був простий офіціоз з перерізанням стрічки і т.д.

І от після того, як закінчилася офіційна частина церемонії, почалося найцікавіше. Мер і його соратники зайшли у будівлю кінотеатру, а перед усіма киянами, що прийшли на відкриття, у прямому сенсі слова закрили двері перед самими носами.

Як Кличко зіпсував відкриття кінотеатру "Жовтень"  - фото 4

Ведучий одразу зорієнтувався, мовляв, мер Кличко виконує надважливу місію з інспектування кінотеатру і треба зачекати хвилин десять, а потім у приміщення впустять усіх охочих.

Втім, десять хвилин плавно перетекли у 20-30 хвилин. Кияни вже почали потроху бунтувати, мовляв, запросили нас на відкриття, а в кінотеатр не впускають через Кличка.

У кінцевому результаті людей "маринували" близько години і тільки після цього почали впускати. Але щастя посміхнулося лише тим, хто заздалегідь взяв собі запрошення. Таких щасливчиків запускали навіть не через центральний вхід, а через бокові двері.

Через це багато киян, матюкаючись, йшли від кінотеатру по домівках. Втім, були й такі, що продовжували стояти за зачиненими дверима "Жовтня" в надії, що їх все ж впустять на анонсоване свято відкриття кінотеатру. Не впустили. 

Як Кличко зіпсував відкриття кінотеатру "Жовтень"  - фото 5

Мабуть, після того, як ці кияни вислухали усю порцію агітації команди мера Кличка вони вже стали непотрібні на цьому урочистому заході, адже своє "відпрацювали"...

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook