ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як Кличку не повторити долю "папєрєдніків" у боротьбі зі снігом

Мер Кличко запевняє, що комунальники будуть прибирати зі столичних вулиць весь сніг - а він може випасти вже найближчими вихідними - навіть уночі
Depo.
27 листопада 2015 11:00
ФОТО: depo.ua
Як Кличку не повторити долю "папєрєдніків" у боротьбі зі снігом
Як Кличку не повторити долю "папєрєдніків" у боротьбі зі снігом

Попередники Віталія Володимировича на посаді очільників міста також завжди голосно звітували про повну "бойову" готовність до боротьби з "білим ворогом", але у більшості випадків перемога все ж була на боці останнього.

Depo.Київ вирішив підказати меру Кличку, як треба боротися зі снігом, щоб не втрапити у таку ситуацію, в яку він вже потрапляв: 

Отже, найбільшим "борцем" зі снігом у столиці був мер Леонід Черновецький. Майже кожної зими кияни ламали кінцівки через те, що комунальники практично не переймалися прибиранням снігу. У свою чергу, космічний мер не дуже напрягався з цього приводу. Одного разу навіть тодішній голова Уряду Микола Азаров публічно присоромив Черновецького, розповівши, як мер Києва планував прибирати сніг: 

Втім, переплюнув усіх Олександр Попов, який керував містом до Революції гідності. Найбільший сніговий колапс стався у столиці наприкінці березня 2013 року. Цікаво, що керівництво міста буквально за кілька тижнів до цього вже навіть підбило підсумки з прибирання снігу протягом зими 2012-2013. Перший заступник Попова Олександр Мазурчак навіть поставив комунальникам за це тверду четвірку. Чиновники, мабуть, вже наказали і "зачохлити" снігоприбиральні машини, як раптом столицю поглинуло білою пустелею.

Ось так кияни оговтувалися від снігопаду, який почався ввечері 22 березня 2013 року:

Мешканці міста були кинути напризволяще у боротьбі зі сніжними кучугурами: 

Багато експертів тоді заявили, що комунальники просто запізно вирішили чистити Київ від снігу, через що і стався колапс. Коли керівництво міста все ж таки вирішило дати бій природі, було пізно - комунальні тракторці вже не могли зробити місто чистим. Тому на вулиці столиці виїхала військова техніка:

Втім, очільник Києва Попов тоді заявив, що йому не соромно за прибирання снігу: 

Але кияни самі дали оцінку якості роботи комунальників, коли на Андріївському узвозі "відкрилась" гірськолижна траса: 

Пізніше керівникам міста все ж довелося визнати провальну роботу у прибиранні снігу у зв'язку з чим перший заступник Попова Олександр Мазурчак пішов у відставку, адже саме він координував роботу комунальних служб, які повинні були чистити місто від снігу. 

Тому не тільки нинішньому меру Кличко треба бути напоготові, адже, як виявилося, сніг може бути найбільшим ворогом чиновників.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ