ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як Порошенко "кинув" Кличка з бюджетом Києва

Столиці залишили лише 40% податку на доходи фізичних осіб замість прописаних 100% у таємній угоді Петра Порошенка і Віталія Кличка підписаній напередодні виборів президента України і мера столиці
Depo.
5 червня 2015 15:10
ФОТО: depo.ua
Як Порошенко "кинув" Кличка з бюджетом Києва
Як Порошенко "кинув" Кличка з бюджетом Києва

Про це повідомляє Київ.depo.ua.

Зокрема, бюджет столиці-2015 був затверджений цієї зими з показниками, що лише 40% податку на доходи фізосіб залишаються у казні столиці, а решта йде у держбюджет.

Втім, у розсекреченій Президентом Порошенком угоді між ним і Віталієм Кличко вказувалося, що обидві сторони докладуть зусиль аби змінити законодавство щодо справляння податку на доходи фізичних осіб платниками податку, що зареєстровані у Києві, до бюджету столиці.

Як Порошенко "кинув" Кличка з бюджетом Києва - фото 1

Варто додати, що до мерства Віталія Кличка у Києві залишалося 50% податку на доходи з фізичних осіб.

Додамо, що Мінфін взагалі хотів залишити у казні Києва тільки 25% цього податку, але зійшлися на 40%, віддавши столиці 10% податку на доходи підприємств.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко оприлюднив таємну угоду, яку підписав з Віталієм Кличком минулої весни. У документі вказується, що Кличко підтримує Порошенка на президентських виборах, а Порошенко підтримує Кличка на виборах мера. 

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.