Як працюватиме метро Києва 1 березня: Офіційна інформація від КМДА
У КМДА розповіли про роботу метро 1 березня
У КМДА розповіли про режим роботи столичного метрополітену 1 березня в умовах російської агресії. Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на заступника голови КМДА Костянтина Усова.
Метро сьогодні здійснює перевезення в обмеженому режимі. На усіх напрямках працює лише по одному потягу на одній колії.
- Синя гілка - від станції "Героїв Дніпра" до станції "Теремки". Потяг зупиняється на усіх станціях крім "Майдану Незалежності" та "Площі Льва Толстого".
- На зеленій гілці рух організовано на двох ділянках: від станції "Червоний хутір" до "Славутич" і від станції "Видубичі" до станції "Сирець". Потяг не зупиняється на станціях "Золоті ворота", "Палац спорту" і "Кловська".
- На червоній гілці потяг здійснює перевезення від станції "Університет" до "Шулявської".
Нагадаємо, у Києві змінили тривалість комендантської години – з 28 лютого вона триватиме з 20:00 до 7:00. У цей час пересуватися містом можуть лише ті, хто має спецперепустки нового зразка Військового коменданта міста Києва. Перепустки, видані раніше, скасовуються.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ