Як столичні паркувальники- "сніговики" вибивають гроші з водіїв

Місця для автомобілів дуже погано чистять від снігу, але гроші за паркування беруть справно

Про це повідомляє кореспондент Depo.Київ.

Наприкінці минулого року біля торговельного центру на вулиці Лаврухіна, що на Троєщині, комунальники вирішили підзаробити грошей.

Тут усюди встановили дорожні знаки, що сповіщають про платну парковку. Приїхав у ТРЦ скупитися, витратити там гроші, але за паркування своєї машини заплати!

Варто зазначити, що паркомату біля торговельного центру немає і усю виручку збирає хлопець у формі з написом "Київтранспарксервіс". 

Втім, справжні "сюрпризи" почалися з настанням снігопадів. Наприклад, 8 січня, після того, як напередодні пройшов добрячий сніг, паркувальний майданчик на Лаврухіна виглядав ось так: 

Як столичні паркувальники-сніговики вибивають гроші з водіїв  - фото 1

Але комунальник з "Київтранспарксервісу" справно брав плату за те, що мешканці Троєщини ставили свої автівки біля ТРЦ в який приїхали відпочити і скупитися.

На зауваження кореспондента Depo.Київ, що варто хоча б почистити під'їзди до паркомісць, а вже потім брати гроші, комунальник лише зауважив, що ці самі під'їзди – вже проїжджа частина і від снігу її має очищати "Київавтодор".

Як столичні паркувальники-сніговики вибивають гроші з водіїв  - фото 2

Втім, у Постанові Кабміну № 1342 про затвердження Правил паркування транспортних засобів вказано, що оператор зобов'язаний утримувати територію та під'їзні шляхи до майданчика для паркування у належному технічному та санітарному стані. А хто це буде виконувати: сам паркувальник чи дорожники – не повинно хвилювати автовласника.

Як столичні паркувальники-сніговики вибивають гроші з водіїв  - фото 3

Крім того, згідно цієї ж Постанови Кабміну, на паркувальному майданчику повинна бути нанесена суцільна синя (блакитна) смуга на проїзній частині і на бордюрі, яка відокремлює проїзну частину від пішохідної.

Але під такою товщею снігу взагалі не можна розгледіти чи є взагалі тут синя чи будь-яка інша лінія.

Врешті-решт паркувальник почав волати про те, що в його обов'язки входить лише прибирання паркувального майданчику так, щоб з нього могли вийти водії, що залишають тут машини.

Але як виглядає його робота можна зробити висновок з цієї фотографії: 

Як столичні паркувальники-сніговики вибивають гроші з водіїв  - фото 4

Або ось так: 

Як столичні паркувальники-сніговики вибивають гроші з водіїв  - фото 5

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #сніг