UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Як у Києві підготувались до боротьби з коронавірусом

Ще напередодні столична влада лише поверхнево розповідала про заходи з попередження цієї хвороби, а вже 28 лютого були навіть проведені масштабні навчання для боротьби з недугом
 

Як у Києві підготувались до боротьби з к…
Фото: Пресслужба КМДА

Depo.Київ зібрав усю інформацію стосовно заходів у столиці, які направлені на попередження коронавірусу.

Зараз у семи столичних лікарнях облаштували бази для госпіталізації пацієнтів із підозрою на вірус Covid – 19 (коронавірус). Три з них – для дорослих, три – для дітей і одна спеціальна база для вагітних. Бази облаштовано у медичних центрах, персонал яких підготовлений до різного виду епідемій. Це інфекційні відділення в наступних закладах: Олександрівській клінічній лікарні, Київській міській лікарні № 4, Київській клінічній лікарні № 9, міських дитячих клінічних лікарнях №  1 та № 2, міській дитячій інфекційній лікарні, у Київському міському центрі репродуктивної та перинатальної медицини. Усього розгорнуто 482 ліжка, із них для дорослих – 237 ліжок, для дітей – 200 і 45 – для вагітних. У структурі інфекційних відділень передбачено 78 боксів. Реанімаційні ліжка інфекційних відділень медзакладів забезпечені апаратами штучної вентиляції легень.

Чиновники запевняють, що в усіх цих лікарнях є необхідний запас засобів індивідуального захисту, витратних матеріалів, дезінфекційних засобів, необхідних для надання медичної допомоги. До того ж підготовлено дві спеціалізованих бригади екстреної медичної допомоги для транспортування осіб із підозрою на коронавірус. А усі швидкі двічі на день дезінфікують. У разі необхідності це будуть робити тричі на добу.

У свою чергу у столиці навіть провели навчання. За легендою до лікарні звернувся чоловік, який нещодавно прилетів з Італії, де лютує коронавірус. Чоловіка одразу оглянули і в нього виявлено підозру на цю страшну недугу. Тому пацієнта одразу направили до Олександрівської лікарні, де є спеціальний бокс для таких пацієнтів.

До того ж найближчим часом мають закупити та встановити спеціальне обладнання для проведення експрес-тестів на коронавірус в обох аеропортах Києва.

"Ми зробимо це для того, аби пасажирам, у яких виявили високу температуру або ознаки можливого захворювання, могли зробити тест безпосередньо в аеропорту", – каже мер столиці Віталій Кличко.

Чиновники також запевняють, що кожного ранку, перед виїздом громадського транспорту на маршрут, у салоні відбувається вологе прибирання миючими засобами.

Для цього використовують спеціальні пристрої, щоб провести дезінфпекцію салону.

Довідка: Вперше невідома раніше пневмонія була діагностована 12 грудня минулого року в китайському місті Ухань.

За інформацією китайських вчених, людина могла заразитися на коронавірус від змій. Ймовірно, це сталося через те, що на ринку морепродуктів в Ухані торгували не тільки рибою, але і зміями. Також дослідники повідомили, що ген коронавірусу є гібридом вірусу змії і кажанів. Вони додають, що спочатку кажани заразили коронавірусом змій, а вже від них недуга передалася людині.

З 20 січня при Апараті Ради національної безпеки й оборони України працює оперативна група з питань моніторингу та аналізу ситуації щодо поширення нового коронавірусу з Китаю.

30 січня ВООЗ оголосила міжнародну надзвичайну ситуацію через спалах коронавірусу.

Всі новини Києва читайте на Depo.Київ

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme