Якого ефекту чекати після уколів Radiesse?

Препарат Radiesse — це філер, основним складником якого є гідроксиапатит кальцію

Михайло Хомченко

Він є важливим колагенстимулятором у процесі омолодження шкіри, тому має надзвичайну популярність для інʼєкційного ліфтингу. У порівнянні з філерами на основі гіалуронової кислоти, Радієсс має пролонговану дію і зберігає ефект протягом 10–15 місяців. Для омолоджувальних інʼєкцій це стійка тривалість.

 

На сьогодні філер пройшов необхідні наукові дослідження і є повністю безпечним і сертифікованим коректором у косметології: 

  • не викликає алергічних реакцій;
  • організм його не відторгає;
  • в дермальному просторі не мігрує;
  • не провокує появу набряків;
  • за деякий час самостійно виводиться з організму.

Використання філеру Радієсс можна віднести до ряду натуральних процедур, оскільки крім природних процесів стимуляції волокон колагену та еластину до оновлення, він ніяким іншим способом не впливає на організм, не створює ризиків і загроз.

 

Волюмізація Радієсс

 

Процедура введення препарату Radiesse в клініці Anacosma відома як волюмізація. Її суть полягає у дворівневому підході до якісного омолодження обличчя. Оскільки філер у складі має гель-носій та гідроксиапатит кальцію, то саме завдяки двом компонентам відбувається комплексний вплив на шкіру:

  1. Спочатку заповнення необхідних обʼємів відбувається завдяки гелю-наповнювачу з класичним його впливом, що триває 2–3 тижні.
  2. За цей час проявляється інтенсивність дії гідроксиапатиту кальцію, що змінює шкіру зсередини, стимулюючи активне відновлення її покривів.

Ця особливість є одночасно перевагою та унікальністю волюмізації Радієсс.

 

Кому протипоказана процедура?

 

Введення препарату в дермальний простір насправді є дуже ювелірною технікою і значно відрізняється від звичайних уколів. Саме тому, щоб уникнути ускладнень, варто знайти компетентного косметолога, який має досвід проведення процедури волюмізації та ознайомитися зі списком протипоказань, щоб не погіршити стан шкіри.

 

Інʼєкції Радієсс не рекомендовані пацієнтам з:

  • тонкою шкірою і куперозом; 
  • запальними процесами шкіри;
  • хронічними хворобами в анамнезі, що впливають на швидкість загоєння ран, наприклад, цукровий діабет;
  • вагітністю та в період лактації;
  • підвищеною чутливістю до компонентів препарату;
  • наявністю синтетичних чужорідних тіл у зоні введення препарату (силіконові імпланти у підборідді).

Важливо зазначити, що до філера Радієсс немає антидота, як до гіалуронової кислоти, тому його проведення має бути виключно для пацієнтів без жодних протипоказань, що зазначені вище.

 

Чи можна поєднувати Радієсс та інші філери?

 

Волюмізація Радієсс дає прекрасний омолоджувальний результат, тому часто у використанні додаткових філерів протягом року нема потреби. Після повної біодеградації препарату і його виведення з організму дозволені будь-які косметологічні процедури, разом з пластичними операціями.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ