ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З 1 липня пільговики не зможуть безкоштовно їздити в столичному метро

З 1 липня дванадцять пільгових категорій населення зможуть їздити в столичному метро безкоштовно виключно за "Карткою киянина"
Depo.
30 червня 2015 11:13
ФОТО: depo.ua
З 1 липня пільговики не зможуть безкоштовно їздити в столичному метро
З 1 липня пільговики не зможуть безкоштовно їздити в столичному метро

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на КП "Київський метрополітен".

"З 1 липня дванадцять пільгових категорій населення зможуть скористатися своїм правом безкоштовного проїзду виключно за "Карткою киянина"... Зокрема, зміни торкнуться столичних батьків багатодітних сімей, інвалідів III групи і пенсіонерів Києва", - йдеться в повідомленні.

Столичні "ветерани праці" або "діти війни" для безкоштовного проїзду в метро можуть користуватися своїм пенсійним статусом і, відповідно, "Карткою киянина". Крім того, пільговики із зони проведення антитерористичної операції також мають можливість отримувати "Картку киянина" з безкоштовним транспортним додатком.

У прес-службі підкреслили, що детально ознайомитися зі змінами можна на інформаційних плакатах, які розміщені на кожній станції підземки.

Нагадаємо, 29 грудня 2014 року Верховна Рада України ухвалила урядовий закон про оптимізацію ряду пільг, в тому числі - на безкоштовний проїзд. Зокрема, було прийнято рішення, що до 1 червня 2015 р. пільговий проїзд буде збережений, а потім ця пільга буде надаватися інвалідам і та ІІ груп, дітям-інвалідам, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, а також учням з малозабезпечених сімей, особам, які їх супроводжують, особам, які супроводжують інвалідів І групи, а також учасникам бойових дій. Проте 28 травня 2015 року Київська міська рада зберегла пільги на проїзд у метрополітені всупереч рішенню Кабміну. Так, до 1 січня 2016 р. користуватися пільгами в наземному транспорті можна на підставі посвідчення, проте вже з січня 2016 р. - за "Карткою киянина". У метрополітені: до 1 липня - за посвідченнями, з липня - за "Карткою киянина".

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.