З початку року столичним наземним транспортом скористались майже 300 мільйонів пасажирів
До цього переліку не входять пасажири, що користувались приватними маршрутками
- Київ
-
17 вересня 2019 16:45
Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на "Київпастранс".
Зокрема, на сайті комунального підприємства є спеціальний лічильник, який сповіщає скільки пасажирів перевезено. Станом на 17 вересня він показував, що перевезено більше 298 мільйонів пасажирів.
Додамо, що "Київпастранс" має у своєму парку міські автобуси, тролейбуси, трамваїв, фунікулер та обслуговує міську електричку. Також "Київпастрансу" належать частина маршруток міста.
Нагадаємо, "Київпастранс" ніяк не може налагодити систему роботи міської електрички, рейси якої постійно скасовують. Нещодавно пасажири навіть заблокували рух цього вижу транспорту на знак протесту.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:45Прем'єрка Свириденко підтвердила домовленість зі США про інвестиції в українське виробництво безпілотників
- 18:39Нові компанії та фокус на ШІ: Як пройшли Загальні збори IT Ukraine ФОТО
- 18:27Кличко в інтервʼю Deutsche Welle: Щоб нас поважали – ми маємо бути сильними і на фронті, і в економіці
- 17:50Кличко: Громада Києва передала FPV-дрони для двох механізованих бригад ЗСУ ФОТО
- 17:34Рівень життя члена НКЦПФР Лібанова не відповідає його доходам, — аналітик Щербина
- 16:40 Шмигаль очолив Міністерство оборони ФОТО
- 16:21 Рада проголосувала за перепризначення Сибіги главою МЗС
- 15:50 Нардепи схвалили новий склад Кабміну на чолі зі Свириденко
- 15:18Бронювання квартир у фінальному будинку житлового комплексу "Лісовий квартал" стартувало PROMO
- 18:30 САП відкрила кримінальне провадження проти в.о. віцепрем'єрки Стефанішиної
- 17:50 Рада відправила у відставку уряд Шмигаля
- 16:30Ченнінг Татум у трейлері комедії "Грабіжник за покликанням": правдива історія про злочинця, який переховувався в магазині іграшок ФОТО Відео
- 11:53Посадовці медзакладу на Київщині підозрюються у махінаціях з мільйонними збитками
- 19:10Кличко закликав парламент не позбавляти військових допомоги від столичної громади
- 16:37Київ отримав від Тампере ще пасажирські автобуси, які використовуватимуться для гуманітарних цілей, – Кличко ФОТО
- 16:01 Шмигаль подав у відставку з посади прем'єра (ДОКУМЕНТ)
- 15:22Завтра розпочнеться реставрація Будинку Євменія Зеленського (Садиби Зеленських), – КМДА
- 13:55 Рада ратифікувала угоду про створення Спецтрибуналу щодо злочину агресії проти України
- 09:40Під час повітряної атаки на Київщині ефективно працювали перехоплювачі дронів з "Чистого неба"