ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За податкові махінації столичний автосалон оштрафували на 100 тис. грн

У Києві автосалон оштрафували на 100 тис. грн за несплату податків
Depo.
8 травня 2015 17:42
ФОТО: depo.ua

Про це depo.ua повідомили в прес-службі столичного управління ДФС.

Керівництво автосалону протягом 2 років не перераховувало значну суму податків.

Зокрема, при купівлі/продажу автомобілів фірма виступала посередником або комісійним магазином (згідно з укладеними договорами комісії з фізичними особами). За законом, компанія при здійсненні обміну товару зобов'язана була утримувати з виплаченого доходу прибутковий податок. Однак зазначена норма повністю ігнорувалася.

"У ході аналізу документації було встановлено, що у частини укладених підприємством договорів відсутні реквізити реалізованих транспортних засобів (державний номер, об'єм двигуна тощо), за якими можна встановити транспортний засіб і право власності на нього. Не подавалися ніякі заяви або інша інформація про черговість продажу транспортного засобу фізичними особами. Також зазначеними договорами не був визначений порядок розрахунків між фізичними особами через автосалону, хоча розрахунки здійснювалися саме через його касу", - пояснили в ДФС.

За результатами перевірки автосалону доведеться сплатити до бюджету майже 100 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб та штрафних санкцій.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.