ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За рік Київ стояв в заторі тільки один раз

За рік дорожня ситуація в Києві трохи покращилася: час проїзду по найбільших вулицях столиці в ранковий час пік скоротився в середньому на 5%, у вечірній - на 7%
Depo.
9 квітня 2015 16:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на дослідження сервісу "Яндекс.Пробки".

"Те, що на київських дорогах стало вільніше, найімовірніше, пов'язане із зростанням цін на бензин і ускладненням економічної ситуації в країні", - зазначається в дослідженні.

Наголошується, що найскладнішим місяцем вивченого періоду був грудень 2014 - головним чином через передсвяткове зростання активності на дорогах. А найменше заторів було в липні та січні, коли багато автомобілістів виїжджали з міста.

За рік світлофор "Яндекс.Пробок" тільки один раз показав у Києві максимальні десять балів - вранці 5 лютого 2015 року, коли місто постало в багатокілометрових заторах після сильного снігопаду.

"Найдовші затори Києва зазвичай утворюються на Малій окружній дорозі між проспектом Генерала Ватутіна та Чоколівському бульварі. У 2015 році найбільша пробка була зафіксована увечері 20 березня: вона розтяглася майже на 11 кілометрів - від перетину вулиці Гетьмана і Борщагівської вулиці до середини Московського мосту", - йдеться в дослідженні.

У будні в Києві помітні години пік: вранці з 8:30 до 9:30 і ввечері з 18:00 до 19:00, причому ввечері завантаженість зазвичай помітно вище, ніж вранці. Влітку ранковий час пік майже пропадає, але вечірній залишається на тому ж рівні.

У досліджений період на дорогах Києва найбільш вільним днем робочого тижня найчастіше був понеділок, а найбільш завантаженим - п'ятниця. Хоча в п'ятницю вечірній час пік зазвичай проходить легше, ніж в інші будні, але починається він на кілька годин раніше і триває довше звичайного. У суботу та неділю дороги Києва майже завжди вільні.

"Ми вивчили, з яких районів Києва швидше добиратися до центру і назад. Для цього ми розрахували, скільки часу з урахуванням пробок займе поїздка з випадково обраної точки міста в одну з точок в центрі, в які будували маршрути користувачі Яндекс.Навігатор", - йдеться в прес-релізі.