ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За сміття у центрі Києва нещадно каратимуть

Проблема захаращень та смітників у столиці, які утворилися з вини балансоутримувачів, має бути вирішена, в тому числі шляхом покарань та штрафних санкцій
Depo.
29 квітня 2015 16:47
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає depo.ua.

"До центральних районів міста завжди особлива увага та вимоги в плані благоустрою, адже саме на їх території зосереджені державні установи, міжнародні представництва тощо. Я хочу зробити акцент на ефективній роботі рядових працівників, які, не зважаючи на численні труднощі та досить скромну заробітну платню, належним чином виконують професійні обов'язки. Проте я маю низку зауважень до тих, хто забезпечує контроль за дотриманням благоустрою. Нашою серйозною проблемою залишається безвідповідальність деяких балансоутримувачів, які занедбали свої території. Сьогодні ми побачили приклади цього на Дніпровській набережній, на вулицях Інститутській, Лук'янівській, Багговутівській. Вони повинні залишатися в полі зору наших інспекторів аж до моменту вирішення проблеми", - заявив він.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації підкреслив, що інспектори з благоустрою зобов'язані штрафувати власника та орендаря кожного такого об'єкту в разі неналежного утримання земельних ділянок, будівель, скупчення сміття тощо.

"Цього року у Києві, вперше за багато років, інспекції відбуваються на рівні мера. Віталій Кличко перевіряючи стан вулиць та дворів, роботу комунальних служб, дав доручення зробити прозорий та доступний рейтинг районів, до формування якого могли б долучитися кияни. Тому вже наприкінці травня ми визначимо кращий район Києва з благоустрою за цілком об'єктивними та чіткими критеріями: виконання зауважень за результатами об'їзду, якість виконання звернень за гарячу лінію 1551, оснащення комунальних працівників спецодягом, облаштування під'їздів інформаційними дошками, а також виконання планових показників - озеленення, ремонт асфальту, ліквідація звалищ, тощ", - підкреслив Пантелеєв.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.