Захоплення СК "Восход": У ситуацію також втрутилася столична влада

ТОВ "Київенергоком" та ГО "СК "Восход" у судовому порядку оскаржують право власності на об'єкт

Завдання міської влади у ситуації зі спортивним комплексом "Восход" – зберегти інтереси громади і забезпечити функціонування спортивних залів до тих пір, поки сторони конфлікту не врегулюють спірне питання власності, повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

Під час засідання робочої групи щодо ситуації навколо спортивного комплексу заявив заступник голови Київської міської держадміністрації Валентин Мондриївський зазначив, що для з’ясування обставин, що склалися навколо приміщення СК "Восход" на вул. Бориспільській, 8, при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації створено робочу групу із залученням представників правоохоронних органів, а також ТОВ "Київенергоком" та ГО "СК "Восход", які у судовому порядку оскаржують право власності на приміщення. 

Він також запевнив, що поки сторони не домовляться, міська влада забезпечить функціонування закладу в тому режимі, який був: там продовжать займатися діти. Окрім того, безпеку комплексу планують забезпечити, залучивши "Муніципальну охорону".

Голова Дарницького РДА Сергій Левада, у свою чергу, підкреслив: суто господарська суперечка, що виникла між сторонами, має вирішуватися виключно у правовому полі.

"Такі дії, як захоплення приміщення, псування майна не повинні мати місце. Відповідно, ні поліція, ні місто, ні районна адміністрація у цьому випадку не будуть стояти осторонь», – сказав Левада. 

Нагадаємо, що спортклуб "Восход" у Дніпровському райні Києва вночі 23 квітня захопили рейдери, які увірвалися до зачиненого приміщення та все там потрощили.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook