ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Зам Кличка хоче "видати" кожному киянину по "калашу"

Заступник міського голови-секретар Київської міської ради впевнений, що легалізація вонепальної зброї змешить поріг злочинності
Depo.
10 квітня 2015 14:25
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі радіо "Голос столиці" 9 квітня, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Київської міської влади.

"Питання безпеки дуже важливе. Тому ми на недавньому пленарному засіданні Київради звернулися до парламенту з проханням прискорити прийняття рішення щодо створення муніципальної міліції або поліції на законодавчому рівні. Тим більше, що в Україні зараз багато утворень на базі самооборон , громадських варт. У багатьох дійсно позитивний імідж, проте є й прикриті рекетерскі організації і дійсно є плутанина, де правильні, а де неправильні утворення", - каже Резніков.

Проте, він зазначив, що особиста безпека в руках кожного громадянина.

Також на переконання секретаря Київради, легалізація вогнепальної зброї зменшить поріг злочинності в країні.

"У населення сьогодні на руках незаконної зброї дуже багато після всіх подій. Зі сходу країни завозиться зброя і вона є. Але злочинець розпоряджається зброєю, а от добропорядний громадянин - не може. І ось коли злочинець буде знати, що в будинку у громадянина, який проходить курси, може бути легальний пістолет або автомат, він не полізе в домівку. І тоді, я запевняю, і зовнішній агресор буде розуміти, що в Україні не стотисячна армія, а кілька мільйонний потенціал захисників своєї країни", - резюмував Резніков.