ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Замовник реконструкції: Над "Жовтнем" нічого не надбудують (ФОТО)

Проект реконструкції кінотеатру "Жовтень" не передбачається жодних прибудов чи надбудов та зберігає попереднє рішення фасадів будівлі і її функціональне призначення
Depo.
29 квітня 2015 11:17
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Ми розділяємо стурбованість громади Києва стосовно подальшої долі славетного кінотеатру, тому ще раз наголошуємо, що проектом реконструкції будівлі кінотеатру "Жовтень" не передбачається жодних прибудов або надбудов та зберігається попереднє рішення фасадів будівлі і функціональне призначення об'єкту - кінотеатр", - йдеться в повідомленні компанії "Житлоінвестбуд-УКБ", яка є замовником реконструкції "Жовтня".

Замовник реконструкції: Над "Жовтнем" нічого не надбудують (ФОТО) - фото 1

У компанії відзначили, що згідно з висновком Науково-дослідного інституту будівельних конструкцій отримали рекомендацію розібрати частину цегляної кладки стін, які постраждали під час пожежі. Також були розібрані стіни, які знаходилися у непридатному до подальшої експлуатації стані.

Замовник реконструкції: Над "Жовтнем" нічого не надбудують (ФОТО) - фото 2

"Невиконання зазначених робіт могло б привести до часткових руйнувань конструкцій при виконанні будівельних робіт. Ці роботи були виконані під час проведення підготовчих робіт на об'єкті", - йдеться в повідомленні.

У компанії додали, що наразі триває відновлення стін в попередньому вигляді відповідно до рішення Київради про відтворення будівлі кінотеатру "Жовтень", яким заборонено змінювати розміри будівлі, вигляд фасадів та функціональне призначення.

У прес-службі також відзначили, що наразі проект реконструкції кінотеатру дозатверджується, увазі громади його планують представити наприкінці травня чи у червні.

Нагадаємо, столичні жителі висловили побоювання, що над кінотеатром "Жовтень", який постраждав від пожежі у жовтні 2014 року, можуть під приводом реконструкції надбудувати кілька поверхів. Людей стурбували десять рядів свіжої цегляної кладки на даху кінотеатру.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.