UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Запровадження є-квитка: У столичному транспорті починають діяти нові проїзні

З 1 квітня для проїзду у київському метро, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та міській електричці діятимуть нові види проїзних квитків

Запровадження є-квитка: У столичному тра…

Ідеться про проїзні квитки на визначену кількість поїздок, безлімітні місячні проїзні квитки і так звані "туристичні квитки" з терміном дії від 24 до 72 годин та способи їх оплати, інформує Depo.Київ.

Придбати проїзний квиток можна за допомогою електронної картки Kyiv Smart Card синього кольору, поповнивши її від 1 до 50 поїздок. Користуватись ними можна на всіх видах наземного громадського транспорту та в метро протягом року з дати останнього поповнення. Вартість кожної поїздки диференціюється пропорційно їх кількості від 8 грн до 6,50 грн. На картку можна "записати" максимум 100 поїздок, при цьому одноразово може бути придбано не більше 50 поїздок. 

Разом з тим, поїздки, придбані на пластикову безконтактну картку київського метрополітену до 31 березня 2020 року, діють до 31 березня 2021 року.

Вводиться також безлімітний квиток на проїзд у метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та міській електричці з місячним терміном дії. Його повна вартість становитиме 1300 грн або 650 грн – на другу половину місяця. Крім того, 46 поїздок на місяць коштуватимуть 290 грн та 145 грн – на другу половину місяця; 62 поїздки – 390 грн та 195 грн на другу половину місяця; 92 поїздки – 575 грн та 287 грн на другу половину місяця; 124 поїздки – 770 грн та 385 грн на другу половину місяця. 

Для туристів або гостей, що знаходяться в столиці транзитом, вводиться в дію так званий туристичний квиток без обмеження кількості поїздок на всі види громадського транспорту та з визначеним терміном дії з моменту активації. Так, квиток на 24 години коштуватиме 100 грн, на 48 годин – 150 грн та на 72 години – 200 грн.

Для оплати проїзду пасажиру достатньо піднести електронний квиток до валідатора в салоні транспортного засобу або в пунктах пропуску київського метрополітену. За допомогою спеціальних пристроїв контролери перевірятимуть факт оплати проїзду. 

Додамо, що придбати та поповнити Kyiv Smart Card можна у додатках KyivSmartCity та Приват24, у терміналах самообслуговування е-квитка, ПриватБанку, IBox, EasyPay, 2click, в Т-кіосках, на платіжному порталі Portmone, за допомогою Київстар СМАРТ⸱ГРОШІ та в касах на станціях київського метрополітену.

За відсутності Kyiv Smart Card оплатити разову поїздку можна, придбавши QR-код чи паперовий квиток КП "Київпастранс". Паперові квитки старого зразка для одноразового проїзду трамваєм, тролейбусом, автобусом, фунікулером, міською електричкою  діятимуть до 1 липня 2020 року.  Вартість разової поїздки становитиме 8 гривень.

Нагадаємо, з 23 березня пасажирський транспорт Києва перевозить тільки співробітників критичної сфери.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"