Заступник Кличка Кулеба може очолити Київську ОДА, – ЗМІ
Зараз посаду голови Київської облдержадміністрації обіймає Василь Володін
- Київ
-
1 лютого 2022 13:31

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олексій Кулеба може стати головою Київської облдержадміністрації.
Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Obozrevatel.
За даними джерел видання, кандидатуру Кулеби вже погоджено.
Зараз посаду голови Київської облдержадміністрації обіймає Василь Володін.
В органах місцевого самоврядування Олексій Кулеба працює з 2019 року. Протягом двох років, до 2021 року, він обіймав посаду директора Департаменту міського благоустрою КМДА. 2021 року його призначили на посаду першого заступника голови Київської міської державної адміністрації.
До роботи у державних органах Кулеба тривалий час займався підприємницькою діяльністю.
Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що новим головою КМДА замість Віталія Кличка може стати чинний заступник міського голови Олексій Кулеба. Його кандидатуру нібито розглядають як компромісну фігуру між інтересами Офісу президента й головою КМДА й мером Києва Віталієм Кличком.
Кулеба спростував чутки про призначення його головою КМДА. За його словами, чутки про можливе призначення головою адміністрації стали несподіванкою.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 16:24Віталій Кличко провів зустріч з лідерами ЄС щодо перемовин у Вашингтоні
- 11:10Групу ворожих агентів, у "фокусі" яких був Київ та Одещина, викрила СБУ ФОТО
- 09:02"УЗ" змінює розклад поїздів у 8 областях (СПИСОК)
- 17:00Лідер – "Динамо", у спину дихають "Шахтар" і ЛНЗ: завершується третій тур УПЛ
- 11:02Ворожі БПЛА вночі пошкодили ангар під Києвом
- 10:16"УЗ" запускає додатковий поїзд між Києвом і Львовом (ГРАФІК)
- 09:15У Києві зранку вибухнув позашляховик: Що відомо ФОТО
- 14:28Синоптики уже сьогодні прогнозують погіршення погоди
- 12:00 Напередодні переговорів Зеленський-Трамп. Логіка сторін
- 11:42Керівник апарату КМДА Загуменний про відмову суду брати його під варту: Звинувачення будувались на припущеннях та домислах
- 08:40 Зустріч Трампа і Путіна: Чого так і не сталося
- 16:50Якщо влада забере у Києва гроші, військові їх не побачать, — екснардеп
- 13:45Безпідставні підозри прокуратура використовує для залякування та дискредитації міської влади, — керівник апарату КМДА
- 17:55Безпідставні обшуки у КМДА по справах 5-10-річної давнини блокують життєдіяльність міста, — керівник апарату
- 15:43Дивовижна продуктивність у знищенні місцевого самоврядування, — Кличко про висловлювання Генпрокурора
- 09:20"УЗ" запустить додаткові потяги з Києві до Львова та Вінниці
- 20:29Прокуратура звинувачує у підтопленні метро нинішніх посадовців, хоча помилки зроблені ще у 2010 році, - заява КМДА
- 16:37"Слуги народу" знову хочуть забрати у Києва гроші на ЗСУ, медиків, освітян та переселенців, — Гончаренко
- 14:39Голова КМВА Ткаченко має всю інформацію для впорядкування хаосу з перепустками в комендантську годину, — КМДА