ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міська влада не дає "Картку киянина" мешканцям передмість столиці

Жителям передмість столиці не призначена видача "Карток киянина". У тому числі – якщо вони раніше були киянами
Depo.
24 червня 2015 10:37
ФОТО: depo.ua
Міська влада не дає "Картку киянина" мешканцям передмість столиці
Міська влада не дає "Картку киянина" мешканцям передмість столиці

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на "Сегодня".

"На жаль, навіть якщо людина прожила все життя в столиці, але переїхала в передмістя або іншу область, вона не може оформити картку киянина, оскільки формально на це немає підстав, адже у неї немає реєстрації в Києві. Але якщо вона зробить прописку, наприклад, в квартирі своїх дітей, то така можливість з'явиться, і можна буде безкоштовно користуватися послугами київського метрополітену", - сказав директор департаменту соцполітики КМДА Юрій Крикунов.

Чиновник нагадав, що оформлення багатофункціональної пластикової картки киянина не займе багато часу - близько трьох тижнів (для цього потрібно звернутися до районного управління праці та соцзахисту, і в призначений час прийти туди з паспортом, ідентифікаційним кодом і документом, який дає право на пільгу.

Також отримати детальну консультацію можна за тел. 404-36-73 або прийти за адресою проспект Комарова, 7, з 9:00 до 18:00).

Нагадаємо, переселенцям почнуть видавати "Картки киянина" з початку липня. Для того, щоб отримати Картку "переселенці" під час подання заяви мають надати копію паспорту, копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідальний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті), копію посвідчення, що дає право на пільгу та/або копію довідки про взяття на облік особи, яка переміщена з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, з пред'явленням оригіналів, та фотографію (3х4 або 4х6).

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.