Зі столичних вулиць евакуатори почали забирати авто порушників

У Києві евакуатори почали  доставляти на спецмайданчики тимчасово затримані  патрульною поліцією транспортні засоби

Комунальне підприємство запровадило цілодобову роботу евакуаторів із краном-маніпулятором та екіпажів у складі водіїв і стропальників, повідомляє Depo.Київ з посиланням на КП "Центр організації дорожнього руху".

Тимчасове затримання транспортних засобів здійснюється, якщо поліцейський бачить, що водій вчинив порушення, передбачене ст. 130 КУпАП (Керування транспортним засобом у стані наркотичного або алкогольного сп'яніння), ч. 3. ст. 122 КУпАП (Порушення правил зупинки чи стоянки), ст. 124 КУпАП (Вчинення дорожньо-транспортної пригоди), ст. 126 КУпАП (Керування транспортним засобом без наявності посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, а також страхового полісу), а також у разі виявлення транспортного засобу боржника, оголошеного у розшук відповідно до ст. 36 Закону України "Про виконавче провадження".

Додамо, що переміщення транспотних засобів проводиться на спеціально обладнаний майданчик за адресою м.Київ вул. Гната Хаткевіча 20Б.

Як порадили у "Центрі організації дорожнього руху", дізнатися, куди евакуатор вивіз ваш автомобіль, можна, зателефонувавши у поліцію за номером 102.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook