Знайди яму для Кличка: ТОП-5 вибоїн Києва, які стали пеклом для водіїв

Столичні дороги з року в рік мають дуже багато ям, які комунальники не завжди вчасно латають
 

Depo.Київ зробив підбірку найбільш глибоких та небезпечних ям для столичних водіїв.

П'яте місце

На цій сходинці розмістились ями на вулиці Бердичівській, неподалік станції метро "Лук'янівська".

Тут узбіччя дороги просто "усіяне" глибокими вибоїнами. Дорога має лише дві смуги дорожнього руху – по одній в кожен бік. Тому багатьом водіям доводиться все рівно в'їжджати у ями на узбіччі, якщо назустріч рухається інше авто, адже оминути вибоїни не дозволяє ширина дороги.

Четверте місце

А це вже ями на лівому березі столиці на бульварі Верховної Ради. Місцеві мешканці кажуть, що цій глибокій ямі вже кілька років і ніхто її не хоче асфальтувати.

Кожен дощ перетворює яму на невеличке "озеро", а водії з насторогою під'їжджають до цієї ями. 

Третє місце

Ще одне "ямкове озеро" знаходиться на перетині вулиць Шолуденка і Котарбінського. Яма настільки глибока, що коли в ній дощова вода, не видно дна вибоїни.

Оскільки ця дорога має лише дві смуги дорожнього руху, то водіям доводиться вирішувати: або в'їжджати у яму з водою, або чекати поки на зустрічній смузі не буде машин.

Друге місце

А от мешканці кількох будинків на вулиці Авіаконструктора Антонова кажуть, що дорога біля їхніх осель більше схожа на сільський проїзд. Щоб під'їхати до будинку, автомобілям потрібно їхати дуже повільно, адже тут яма на ямі.

Крім автомобілів дуже великі проблеми є і у пішоходів, адже без гумових чобіток тут ніяк не пройдеш.

Перше місце

А от про ями на перетині вулиць Милославської та Бальзака вже можна складати легенди. Більше "перцю" в цій історії додає те, що глибокі вибоїни розташовані біля зупинки громадського транспорту. Тому автобуси "Київпастрансу" вимушені в'їжджати у ці ями.

Наприкінці березня комунальники нарешті вирішили залатати ці ями. Проте зробили це за допомогою якоїсь асфальтної "крупи".

Вже за тиждень яма все більше нагадувала той стан в якому перебувала до латання, адже уся та асфальтна "крупа" просто вибилась колесами автобусів.

Ось такі вони - столичні дороги, на яких інколи можна втратити колеса автомобіля. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook