Знесення будинку Уткіна: Столична прокуратура відкрила кримінальне провадження
За фактом демонтажу 120-річного будинку купця Івана Уткіна на вул. С. Петлюри, 29 розпочато кримінальне провадження
- Київ
-
11 квітня 2021 13:58

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на пресслужбу Київської міської прокуратури.
"Шевченківською окружною прокуратурою міста Києва здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за зверненням громадської організації щодо факту самовільного проведення будівельних робіт, а саме демонтажу будинку Уткіна по вул. Симона Петлюри", – повідомили у пресслужбі.
Відомості про цей факт 10 квітня 2021 року внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 356 КК України (самоправство).
Зазаначається, що співробітники поліції під процесуальним керівництвом окружної прокуратури провели огляд місця події, допитали як свідків очевидців та витребували дозвільні документи на виконання будівельних робіт.
Зараз триває досудове розслідування у цій справі.
Оцінка законності дій забудовника буде надана після отримання відповідей від контролюючих інстанцій.
Нагадаємо, раніше краєзнавець Антон Короб повідомив, що на вул. С. Петлюри, 29 у Києві руйнують колишній прибутковий будинок купця Івана Уткіна.
Згодом активісти встановили на одній із вулиць Києва борд, який мав "захищати" будинок.
10 квітня у спільноті "Мапа реновації" повідомили, що будинок почали зносити. Замість нього планують побудувати висотний апарт-комплекс Times.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:44 В Україні стартував новий епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ
- 16:12Убив собаку, кинувши об підлогу: у Києві судитимуть чоловіка за жорстоке поводження з тваринами
- 17:51Громада Києва відправила бійцям 3 армійського корпусу ще 3000 БпЛА, - Кличко
- 17:09В столиці після капремонту відкрили хірургічне відділення лікарні №8, яке приймає понад 3 тисячі пацієнтів на рік, — Кличко ФОТО
- 12:21На Київщині чоловік довів до суїциду свою 13-річну падчерку
- 20:34Перша поразка "Шахтаря" і чергова втрата очок "Динамо": середняки підтягнулися до лідерів чемпіонату України з футболу Відео
- 18:39У Києві презентували культурно-мистецький проєкт "Місце спротиву", присвячений фортеці Азовсталь ФОТО
- 16:42У Києві проведуть PR-марафон "У дзеркалі реальності": професійний захід для комунікаційного ринку
- 14:38Кличко: Київ спрямує на будівництво мобільних укриттів кошти, які РДА не використали на облаштування стаціонарних сховищ
- 13:30Одеський міжнародний кінофестиваль-2025 завершив роботу: які стрічки отримали "Золотого Дюка"
- 13:00"Столиця виділила 235 млн на дрони-перехоплювачі шахедів", – Кличко на Раді оборони спитає за посилення ППО
- 14:19На Київщині у вогні загинули двоє малих дітей та чоловік ФОТО
- 21:56Підприємцю, який побив велосипедиста у Києві, змінили запобіжний захід на тримання під вартою
- 20:48Зеленський: Запроваджені сьогодні санкції ускладнять росіянами виробництво "шахедів"
- 18:37"Укрзалізниця" запускає щоденне сполучення з Бухарестом
- 11:43У Києві знайшли ворожий дрон з нездетонованою бойовою частиною (ФОТО) ФОТО
- 08:02У Києві стартує опалювальний сезон
- 20:48 Завдяки СБУ, яка викриває кротів-навідників, наші міста мають електрику, - експерт
- 19:23Київ виділив 20 млн грн на лікарню Міноборони, планує скерувати ще стільки же грошей, — Кличко