UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Зоорятувальники у Києві кілька днів рятували одне й те саме кошеня

Волонтерам групи "Служба порятунку тварин" (KARG) довелося двічі рятувати одне й те ж кошеня.

Зоорятувальники у Києві кілька днів ряту…

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на сторінку спільноти в Facebook.

"Команда порятунку тварин завжди просить заявників по можливості надавати будинок тварині, врятованому з надзвичайної ситуації. В основному це стосується молодих тварин (кошенят і щенят), які, потрапивши одного разу в надзвичайну ситуацію зі своєї вини, з великою ймовірністю зроблять це повторно", – звернулися добровільні рятівники тварин до киян.

І навели такий приклад. В теплотрасу, що під вулицею Бетховена, впало кошеня. Витягти його відразу не вдалося, бо воно перебігало по трубах у місця, непрохідні для людей. Спіймати котика вдалося лише на другий день за допомогою пастки. Оскільки забрати тваринку ніхто не схотів, її відпустили.

А вже через кілька годин волонтерів знов викликали на ту ж саму вулицю: на дереві сиділо кошеня і не могло злізти. "Кошеня виявився тим самим. На цей раз заявники погодилися забрати його до себе. Зняти кошеня з сосни було не дуже просто – він вже впізнавав рятувальників, які ганялися за ним під землею, і на висоті теж спробував втекти на саму верхівку дерева, але його вдалося зупинити", - йдеться в повідомленні. 

Зараз маленький втікач знайшов свій будинок і буде жити у господарів разом з великим чорним котом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook