UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Звичні жетони та зелену карту у столичному метро замінить Kyiv Smart Card

Незабаром у київському метро зникнуть жетони, а на зміну зеленій картці приходить "синя" – Kyiv Smart Card

Звичні жетони та зелену карту у столично…

Проте новий електронний квиток можна використовувати не тільки у метро, а й у тролейбусах, трамваях та автобусах, повідомляє Depo.Київ з посиланням на Департамент інформаційно-комунікаційних технологій.

"Купуйте картку KYIV SMART CARD та користуйтеся знижками на оплату проїзду у будь-якому виді пасажирського транспорту. Вартість кожної поїздки може становити 6,50 грн. Або сплачуйте проїзд разовим QR-квитком", – йдеться в повідомленні.

 

Придбати та поповнити картку KYIV SMART CARD можна у касах на 10-ти станціях Київського метрополітену, в терміналах самообслуговування Е-квитка, а також у мережі Т-кіоск.

Придбати разовий QR-квиток можна у мобільному додатку Kyiv Smart City, в особистому Кабінеті Киянина або у касах на 10-ти станціях Київського метрополітену.

Додамо, що в Києві 29 серпня відбувся збій в системі Smart Card, за допомогою якої оплачується проїзд в громадському транспорті.

Нагадаємо, що київський метрополітен повністю відмовиться від використання жетонів з 31 жовтня 2019 року. З цього дня будуть діяти тільки електронні способи оплати проїзду. 

Згідно із програмою впровадження електронного квитка у Києві, починаючи з неділі, 25 серпня, картка метро не продаватиметься і не поповнюватиметься у касах 10 станцій метрополітену.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook