Екс-регіонали і куми-брати: Кого Парцхаладзе протягнув до Київоблради

У списку "Солідарності" до Київської обласної ради є досить сумнівні фігури, які тепер стануть депутатами

Екс-регіонали і куми-брати: Кого Парцхал…

Стали відомі кандидати в депутати від "Солідарності", які пройшли до Київської обласної ради.

Depo.Київ вирішив проаналізувати цей список політиків.

Лев Парцхаладзе автоматом пройшов у нове скликання Київської облради, адже був першим кандиатом у списку "Солідарності" по Київській області. 

Пройшла до Київоблради і скандальна Наталія Юрович. Вона балотувалася по 17 округу. Ця 32-річна пані є головою Ковалівської сільради, що у Васильківському районі Київщини. Цю місцевість називають вотчиною екс-регіоналки Тетяни Засухи. Наталія Юрович подейкують є племінницею Засухи. Більше того, у 2010 році Юрович очолила Ковалівку саме, як представник Партії регіонів.

По 67 округу у Київській області переміг Олег Іваненко, який є нотаріусом. Цікаво, що він також пройшов у міськраду Броварів по тому ж списку "Солідарності". Тепер Іваненку доведеться обирати, де він буде працювати депутатом.

Роман Сімутін пройшов до Київоблради по 69 округу. Він проживає у Броварах і у свої 39 років є пенсіонером МВС. За збігом обставин Сімутін також став депутатом Броварської міськради про що вже навіть є інформація на сайті ЦВК. Тепер і йому доведеться прийняти рішення, де бути депутатом.

12 округ "закріплений" за Сергієм Федорченко, який у відомостях про себе на сайті Центрвиборчкому вказав, що є радником мера Києва Кличка.

Максим Мазурко став депутатом Київоблради від 34 округу. У свої 25 років він вже є директором підприємства "Агрофірма Іванків", яка займається вирощування зернових і бобових.

По 48 округу переміг Леонід Джужик, який працює комерційним директором у фірмі, що займається торгівлею меблями і світильниками. Крім того, Джужик є членом виконкому Київської обласної федерації футболу.

Владислав Одинець став депутатом по 19 округу. Наразі він ще є головою Васильківської райдержадміністрації.

Олександр Горган став переможцем на 23 округу. Наразі Горган є головою Вишгородської райдержадміністрації.

21 округ представлятиме Андрій Пещерін. На сайті ЦВК вказано, що він є головою громадського об'єднання "Молода країна".

Діючий губернатор Київської області Володимир Шандра переміг по округу № 40.

18 округ "окупував" Гліб Лірник. Він працює директором Департаменту туризму у Почесному консульстві республіки Мальдіви в Україні. Подейкують, що Гліб Лірник є власником одного з найкрутіших нічних клубів столиці, що знаходиться біля стадіону "Динамо". Батько Гліба Лірника Андрій за часів Януковича займався фармацевтичним бізнесом і дуже часто вигравав усілякі тендери на закупівлю ліків.

Галина Єрко пройшла по 11 округу. 29-річна дівчина вказала на сайті ЦВК, що працює простим юрисконсультом у приватній фірмі. Наразі вона - помічник-консультант народного депутата Ярослава Москаленка. За часів Януковича він був першим заступником губернатора Київської області і регіонала Анатолія Присяжнюка. Подейкують, що Галина є родчикою чинного депутата Київської облради Георгія Єрко, який за часів того ж Януковича був головою Бородянської РДА і депутатом облради від Партії регіонів.

28 округ "закріплений" за Віталієм Карлюком. Він працює фінансовим консультантом у приватній фірмі з вирощування овочів та зернових.

33-річний Іван Ступак представлятиме 44 округ. Він працює директором мисливського господарства.

81 округ залишився за Русланом Кузьменком, який є директором юридичної контори.

Леонід Глиняний переміг у 47 окрузі. Він є заступником гендиректора ПрАТ "Білоцерківська теплоелектроцентраль".

Олег Балагура представляє 50 округ. Він є директором державного підприємства "ДГ Шевченківське". Балагура проживає у Тетіївському районі Київської області. Місцеві мешканці називають його земельним магнатом, адже над більшістю полів у районі має контроль саме Балагура.

По 46 округу виграв Василь Скрипа, який є директором підприємства з ремонту техніки.

Семенова Теятна пройшла по 38 округу. Наразі вона є головою Ясногородської сільради Макарівського району. Варто зазначити, що у 2010 році Семенова перемогла на виборах голови сільради, представляючи Партію регіонів.

В'ячеслав Соболєв виграв вибори по 33 округу. У жовтні розгорівся скандал з включенням цього політика до списку "Солідарності" на Київщині. Один з блогерів назвав Соболєва другом Януковича і можливим спонсором "ДНР" в якості власника мережі магазинів "Обжора". Після цього сам кандидат, а потім по ланцюжку - його патрон і голова київської партячейки "Солідарності" Лев Парцхаладзе та один із лідеров партії Юрій Луценко в унісон заявили, що мережу "Обжора" Соболєв продав ще у 2007 році. Втім, свого часу Соболєв був заступником мера Донецька Олександра Лук'янченка. Соболєва також вважають близьким до міністра часів Януковича Юрія Бойка, що зараз очолює "Опозиційний блок". Як тільки президентом, у 2010 році, став Янукович, кар'єра Соболєва теж пішла вгору. Тоді усю енергетику в країні, на посаді профільного міністра, контролював саме Юрій Бойко. Майже одразу з призначенням Бойка у крісло заступника голови правління "Нафтогазу" сів Соболєв. Однозначно, що усі посади у "Нафтогазі" узгоджувалися у Міненергетики і без Бойка такі питання не вирішувалися.

Жора Цагареішвілі пройшов до облради по округу № 41. Він є двоюрідним братом очільника "Солідарності" у Київській області Лева Парцхаладзе. Наразі Цагареішвілі є генеральним директором компанії "Інвест капітал девелопмент", яка займається торгівлею деревиною, будматеріалами і наданням в оренду нерухомого майна. Кінцевим власником цієї компанії є саме Парцхаладзе.

Все новости Киева читайте на Depo.Киев

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

deneme