Звершилося: На Микільській Слобідці заборонили скандальне будівництво

Київський апеляційний господарський суд заборонив будівництво на вулиці Микільсько-Слобідській у Дніпровському районі Києва

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на «Українську правду. Київ».

Зокрема, у рішенні вказано: "Вжити заходи забезпечення позову у вигляді заборони ТОВ "Терра Капітал" та будь-яким іншим особам вчиняти дії щодо проведення будівельних та вишукувальних робіт щодо будівництва об'єкту житлово-офісного комплексу на земельній ділянці з кадастровим номером 8000000000:66:178:0085, що розташована між вул. Микільсько-Слобідською та проспектом Броварським у Дніпровському районі м. Києва",

Як відомо, скандальне будівництво комплексу "Сонячна Рів'єра" триває уже рік - в одній з веж вивели десять поверхів.

Місцеві мешканці неодноразово влаштовували акції протесту на будівництві. 4 лютого люди палили шини.

А 1 квітня під час протесту проти новобудови правоохоронець отримав поранення.
23 квітня Кличко попросив прокуратуру перевірити документи на будівництво на Микільській Слобідці, яке веде депутат від "УДАРУ" Максим Микитась.

Згодом з'ясувалося, що за скандальним будівництвом на Микільській Слобідці стоїть Вадим Столар - партнер першого заступника мера Києва Ігоря Ніконова.

Активісти і місцеві мешканці наголошують: будівництво ведеться з порушеннями. Зокрема, щоб надати легальних форм будівництву в забороненій 100-метровій зоні Дніпра, було створено висновок "Інституту Генерального плану міста Києва" - про те, що насправді це не берег "великої ріки" Дніпро, а лише "середня річка" Десенка, і захисна смуга тут становить тільки 50 метрів.

У Патріаршому соборі, що на вулиці Микільсько-Слобідській, біля якого ведеться скандальне будівництво житлового комплексу, з'явились тріщини.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.

Больше новости о событиях в мире читайте на Depo.Киев

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook