"Ахметенерго" лякає повним відключенням Києва від гарячої води
ПАТ "Київенерго" за 2 тижні буде змушене зупинити роботи з ліквідації пошкоджень, підготовки до опалювального сезону у зв’язку з арештом її рахунків, в т. ч. зарплатних
- Київ
-
9 червня 2016 10:15

Про це повідомляє Depo.Київз посиланням на прес-службу енергокомпанії.
"Аварійних запасів "Київенерго" для підтримки роботи теплового та електричного господарства столиці вистачить лише на 2 тижні", - йдеться в повідомленні.
У компанії наголосили, що арешт рахунків призвів до повного блокування господарської діяльності "Київенерго".
"Компанія змушена буде припинити реконструкції, капітальні та поточні ремонти тепло- та електромереж, теплоджерел і електричних підстанцій, випробування тепломереж, реалізацію програми зі встановлення будинкових лічильників тепла", - йдеться в повідомленні.
У компанії додали, що вкрай занепокоєні ситуацією й закликають органи державної влади вжити негайних заходів щодо її врегулювання.
"Зупинка ремонтної кампанії та інвестиційних програм, неможливість забезпечити оперативне усунення аварій є передумовою серйозних технологічних ризиків стабільності проходження опалювального сезону 2016/2017 років", - йдеться в повідомленні.
Відзначається, що станом на 8 червня виконано близько 30% запланованих ремонтних робіт у тепло- та електрогосподарстві, проведено гідравлічні випробування близько 50% столичних тепломереж.
Також встановлено 56% від запланованої на цей рік кількості будинкових лічильників тепла (1 450 із 2 570).
"Враховуючи ці вузли обліку, в Києві без лічильників лишається близько 10% житлового фонду", - відзначили в "Київенерго".
Нагадаємо, що наразі рахунки 104-х підприємств теплокомуненерго, у тому числіі "Київенерго", заблоковані через штрафні санкції НАК "Нафтогаз України".
Загальна сума нарахованих штрафів перевищує 10 мільярдів гривень (включаючи 1,5 мільярди гривень штрафних санкцій до "Київенерго").
4 червня "Київенерго" заявила, що робить усе можливе для відновлення стабільної роботи й безперебійного надання послуг киянам, у зв’язку з арештом її рахунків через штрафні санкції НАК "Нафтогаз України".
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:00У Києві затримали агента РФ, що готував теракти в столиці
- 18:53МОЗ: В Україні підлітки стали менше курити сигарети, але все ще користуються "електронками"
- 11:26Ув'язнений столичного СІЗО видурив у родичів військових 350 тис. грн, продавши їм вигадані комплектуючі до РЕБ ФОТО
- 21:11Комунальники столиці попалися на хабарі майже в 400 тис. грн (ВІДЕО) Відео
- 17:23Трьох окупантів засудили в Україні за катування жителя Бучанщини
- 16:10У Києві на американського режисера, який приїхав до України документувати війну, впав балкон ФОТО Відео
- 14:13Роботу Київради намагаються заблокувати, щоб знищити самоврядування в столиці, — Кличко
- 12:08Трьох рашистів засуджено до 12 років тюрми за знущання з цивільного під час окупації Київщини
- 10:38"УЗ" пустить додатковий потяг між Києвом і Ужгородом (ГРАФІК)
- 19:40Кличко вручив митцям премію "Київ" за розвиток української культури та популяризацію її у світі ФОТО
- 17:56Ще 11 українських дітей повернули з окупації, — ОПУ
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 21:21Зловживання без повноважень: директорка одного з департаментів КМДА вказала на абсурдність звинувачень проти неї
- 18:16Пошкоджений обстрілами будинок на проспекті Лобановського у Києві відновили і зробили енергостійким, - Кличко ФОТО
- 16:16Хто по тридцяте "золото", хто "на виліт": завершився чемпіонат України з футболу сезону-2024/25
- 10:48Столиця України знову була атакована російськими дронами: Що відомо
- 19:15Атака на Київщину: кількість постраждалих зросла
- 13:46Кількість постраждалих на Київщині збільшилася до 29, четверо загиблих