ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Феофанію" намагаються повернуту у власність держави

Прокуратурою Шевченківського району міста Києва до Окружного адміністративного суду міста Києва пред’явлено позов щодо визнання незаконним відчуження у приватну власність приміщень державної установи "Інститут еволюційної екології НАН України" (парк "Феофанія"), що належать Національній академії наук України
Depo.
13 травня 2015 12:54
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу прокуратури міста Києва.

Установлено, що у 2010 році право власності на нежитлові приміщення наукового закладу загальною площею понад 400 м² було зареєстровано за фізичною особою на підставі рішення Ворошиловського райсуду міста Донецька, нібито ухваленого ще у 1999 році.

Проте, як з'ясувалося, районний суд міста Донецька таку справу ніколи не розглядав та рішення щодо відчуження державного майна у приватну власність не ухвалював.

У зв'язку з цим прокуратурою Шевченківського району подано до суду позов з вимогою скасувати запис державного реєстратора про реєстрацію права власності на приміщення державної установи за фізичною особою.

Нагадаємо, у березні поточного року Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позов прокуратури Шевченківського району м. Києва та визнав незаконним передачу у приватну власність приміщень ДП "Лікувально-профілактичний комплекс "Феофанія", яка була також здійснена на підставі неіснуючого рішення суду. За цим фактом прокуратурою району розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4. ст. 190 КК України (шахрайство).

Досудове розслідування триває.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.