"Сухий закон": у Києві офіційно заборонили пиячити вночі

Офіційна газета Київради "Хрещатик" опублікувала рішення про заборону реалізації алкогольних напоїв і пива в стаціонарних об'єктах торгівлі з 23:00 до 10:00

"Сухий закон": у Києві офіційно заборони…

Відповідне рішення опубліковано у номері газети від 12 жовтня, повідомляє Depo.Київ.

Згідно з документом, суб’єктам господарювання, що мають ліцензію на продаж алкоголю, заборонено реалізовувати алкогольні, слабоалкогольна напої та пиво з 22:00 до 10:00. Це рішення не стосується ресторанів.

Крім того, Київрада рекомендує поліції Києва посилити контроль за виконанням Кодексу про адмінпорушення, щоб не допускати розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива на вулицях, у парках та скверах, у спортивних установах і громадському транспорті.

Суб’єктів господарювання, які порушуватимуть рішення Київради, рекомендують позбавляти ліцензії на продаж алкоголю.

Нагадаємо, 22 вересня Київрада прийняла рішення про заборону продажу алкоголю та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі в столиці з 23:00 до 10:00.

Крім того, Київрада рекомендує поліції Києва активізувати роботу для недопущення розпиття алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива на вулицях, у спортивних установах і громадському транспорті.

Додамо, 12 квітня вступило в силу розпорядження Київської адміністрації прозаборону продажу алкоголю у малих архітектурних формах.

Крім того, 17 березня Київрада заборонила продаж алкоголю в тимчасових спорудах торговельного та культурно-побутового призначення.

Так, згідно документу, суб’єктам господарювання, які зареєстровані в установленому порядку та суб’єктам господарювання, які мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства України, обмежити торгівлю алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі торговельного, побутового, соціально-культурного и іншого призначення на території м. Києва шляхом заборони їх реалізації з 23:00 до 10:00 годин.

8 квітня це рішення Київради підписав мер Києва Віталій Кличко.

Наразі Київське обласне відділення Антимонопольного комітету оскаржує рішення Київради від 17 березня про заборону торгівлі алкогольними напоями у МАФах.

Водночас Київрада планує повторно ухвалити рішення про заборону продажу алкогольних напоїв і пива в нічн

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook