ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Артефактам, знайденим на Поштовій площі, нададуть статус культурної спадщини

Управління охорони культурної спадщини та Київський науково-методичний центр по охороні, реставрації та використанню пам'яток історії, культури і заповідних територій найближчим часом подадуть облікову документацію для надання археологічних артефактів, знайдених на території будівництва на Поштовій площі в Києві, статусу щойно виявленого об'єкта культурної спадщини з категорії "археологія"
Depo.
26 червня 2015 11:40
ФОТО: depo.ua
Артефактам, знайденим на Поштовій площі, нададуть статус культурної спадщини
Артефактам, знайденим на Поштовій площі, нададуть статус культурної спадщини

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

Під час засідання учасників штабу було також проінформовано про земляні роботи, які зараз йдуть на археологічному об'єкті.

Зокрема, за словами директора Центру археології Києва Михайла Сагайдака, зараз відбуваються роботи глибиною від 0 до -4 м від поверхні, по яких постійно стежать археологи.

У свою чергу директор Національного науково-дослідного реставраційного центру Світлана Стрельникова доповіла про огляд стану схоронності колод, знайденої при розкопках під час будівництва лінії метрополітену в 1970-х роках.

Нагадаємо, столична влада готова зробити все можливе, щоб виявлені об'єкти були належним чином музеєфіковані. Працює над цим питанням команда фахівців з різних сфер: археологи, історики, інженери, реставратори, хіміки тощо.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.