Бучанські кати: ЗМІ ідентифікували російських окупантів, що вчиняли звірства на Київщині
Журналісти ідентифікували деяких окупантів зі 155-ї бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту Росії
- Київ
-
4 квітня 2022 19:34

За даними українських військових, ця бригада безпосередньо вчиняла воєнні злочини та геноцид проти українців в районі Бучі, Ірпеня та Гостомеля на Київщині.
Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на розслідування "Слідство.Інфо".
Журналісти відшукали сторінки військових злочинців відшукали в соцмережах. Там росіяни вихваляються причетністю до армії держави-агресора та постять фото з дівчатами, горілкою й шашликами.
155-ї бригада - з Владивостока, тобто окупанти проїхали дев'ять тисяч кілометрів, перетнули весь континент, щоб вбивати та ґвалтувати українців.
Журналісти наводять декілька імен окупантів, які чинили звірства в Бучі.
Матрос Михайло Ткач, 20 років народився у місті Владивосток, у 2017-му закінчив школу. Коли його призвали в армію, підписав контракт. Ткач сам зізнається, що чинить в Україні звірства. На сторінці у "Вконтактє" він пише українцю: "Носи с собой пластиковый паспорт, чтобы я, когда двухсотых чистил, мог тебя узнать. Я на память еще одно ухо возьму".
Олексій Гаськов, 20 років. Народився в Бурятії, закінчив там школу, був призваний до армії. Гаськов приєднався до бригади морської піхоти, чим, схоже, дуже пишався. В лютому він поїхав вбивати українців та обкрадати наші домівки, поки його дружина та батько чекали на нього вдома.
Старший сержант Олексій Скулкін, 33 роки. Він у російській армії служить вже 15 років. У нього є дружина і син. У 2016-му році сержант Скулкін їздив на війну в Сирію, де російська армія підтримувала злочинний режим Башара Асада. Поки сержант Скулкін вчиняє злочини на території України, його дружина поміняла аватар на веселу картинку з російським триколором і вказала статус: "жду Леху".
Старший матрос Олександр Черепахін, 28 років. Після закінчення школи пішов вчитися у технікум на електрозварювальника. Потім вступив на службу до російської армії. Він теж їздив в Сирію вбивати мирних людей. Тепер приїхав в Україну. У 28-річного Александра є дружина і чотирирічна донька.
20-річний Андрій Кільдішов. Народився у місті Находка Приморського краю, там же навчався у школі. Далі вступив до коледжу, а потім - до російської армії. Кільдішов – тіктокер, публікує відео з вечірок і всілякі дурнуваті жарти. Матір молодого окупанта, судячи з її соцмереж, працює в дитячому садочку чи у школі. Вихваляє тирана Сталіна з плакатами "спасибо деду за победу".
Матрос Денис Колдашов, 26 років. Народився і виріс у Приморському краї, після школи навчався в технікумі на автомеханіка. Потім пішов до армії. У 2016-2017-му роках воював в Сирії на боці режиму Башара Асада. У матроса Колдашова є дружина і пʼятирічна донька. Поки чоловік вбиває мирних українців, дружина Алєксандра їздить з подругами на шопінг.
Старший прапорщик Максим Коновалов, 36 років. Народився і виріс в Томській області, навчався в училищі на бухгалтера. Починаючи з 2003-го року, служить в російській окупаційній армії. Так само їздив в Сирію на війну. Має дружину, доньку і сина.
Старший матрос Михайло Мамєтьєв, 32 роки. За освітою – тракторист. У 2010-му році Мамєтьєв вступив на службу до армії РФ. У соцмережах публікує фото із застіль та рибалки. Як і більшість з підрозділу, у 2016-му році їздив на війну в Сирію. Має дружину і малолітню доньку.
За час війни проти України 155-та тихоокеанська бригада втратила близько половини особового складу, повідомили у Збройних силах України. Але більшість з ідентифікованих нами окупантів нещодавно були онлайн, тож вони або повернулися до Росії, або дістали поранень і зараз перебувають в лікарнях.
Нагадаємо, раніше журналісти оприлюднили розслідування щодо того, звідки на Київщину заходили російські військові злочинці.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:10Кличко закликав парламент не позбавляти військових допомоги від столичної громади
- 16:37Київ отримав від Тампере ще пасажирські автобуси, які використовуватимуться для гуманітарних цілей, – Кличко ФОТО
- 16:01 Шмигаль подав у відставку з посади прем'єра (ДОКУМЕНТ)
- 15:22Завтра розпочнеться реставрація Будинку Євменія Зеленського (Садиби Зеленських), – КМДА
- 13:55 Рада ратифікувала угоду про створення Спецтрибуналу щодо злочину агресії проти України
- 09:40Під час повітряної атаки на Київщині ефективно працювали перехоплювачі дронів з "Чистого неба"
- 22:05В Києві тимчасово зупинять фунікулер
- 18:48Під Бучею копи застрелили чоловіка, який кинув в них гранату (ФОТО) ФОТО
- 15:50За пів року у 22 медзакладах країни проведено 304 пересадки органів
- 22:17"Тоталітаризмом тхне все сильніше", – Кличко про дії влади
- 20:36Іспити у розпалі: Як українські ветерани вступають до Київського національного університеті будівництва та архітектури ФОТО
- 19:45 В Одесі затримали іноземця, який застрелив у Києві власника СТО ФОТО Відео
- 19:20 ДБР оголосила підозру голові "Центру протидії корупції" Шабуніну
- 21:33Працюють верхолази, слідчі та кінологи: У столиці продовжують ліквідовувати наслідки нічного ворожого удару (ВІДЕО) Відео
- 21:1111 посадовців КМДА отримали підозру за збитки завдані міському бюджету, що сягнули майже 200 млн грн
- 19:23ЗМІ: Київська прокурорка обслуговує активи, підконтрольні родинам експрокурора Пшонки та загиблого Портнова
- 11:11Під час нічної атаки на Київ пошкоджено офіс "5 каналу": Мовлення тимчасово припинено Відео
- 08:44 Внаслідок масованого удару по Києву загинуло двоє людей, ще 16 - постраждали ФОТО
- 08:01Київ вночі атакували дронами та ракетами, постраждали понад 10 людей