ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Через терористичну загрозу у Києві продовжують патрулювати 6 бронепатрулів

Нацгвардія посилено охороняє низку стратегічних об’єктів, а також дипломатичні, культурні та інші представництва Франції у Києві, використовуючи в тому числі малу броньовану техніку
Depo.
11 грудня 2015 13:08
ФОТО: depo.ua

Про це заявила прес-секретар Національної гвардії України Світлана Павловська, повідомляє Depo.Київ з посиланням на УНН.

"Сьогодні йде посилений варіант несення служби тих особливо важливих об’єктів, які були визначені одразу після скоєння терактів в Парижі. Тобто терористична загроза ще не знята. Ми продовжуємо нести службу. Ми посилено охороняємо 6 об’єктів транспортної сфери, 11 об’єктів аераційної сфери (мається на увазі водосховища), 8 шляхопроводів (тобто мости), крім того в Києві патрулюють 6 бронепатрулів, тобто це наші посилені наряди, які патрулюють на малій броньованій техніці – на БТР, "Кугуарах", "Козаках", "Спартанах". У нас в Києві виходить 6 бронепатрулів, і ще по Україні в цілому 11 бронепатрулів по зазначених маршрутах", - сказала Павловська.

Крім того, вона зазначила, що за проханням французької влади Нацгвардія охороняє усі 13 об’єктів україно-французьких відносин, "тобто це і об’єкти культурної сфери, і пізнавальної, освітньої… Їх по Україні 13".

Також більш посилений варіант несення служби вже здійснюється з посиленими елементами оснащення військовослужбовців – це кевларові шоломи, бронежилети 4 класу захисту, тобто такі, як і в АТО.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ